Księżna Kate jest w ciąży? Mała Charlotte wszystko zdradziła

Księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka?
Fotografia: Przemek Swiderski/East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Plotki rozgrzały brytyjskie społeczeństwo. Księżniczka Charlotte zdradziła informacje na ten temat w szkole.

Księżna Kate niedawno przeżyła ważny etap w życiu jako mama - wysłała kolejną pociechę do szkoły. Malutka Charlotte uczy się w tej samej prywatnej placówce, co jej starszy brat. Ma kontakt z rówieśnikami spoza dworu, co na pewno jest dla niej niesamowitą przygodą. Czy jednak mała księżniczka nie zdradziła nowym znajomym zbyt dużo?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?!

Wiadomością o ciąży księżnej Kate żyje cała Wielka Brytania. Żona Williama jest już matką trójki pociech - dwóch synów i jednej córki. To właśnie Charlotte, która niedawno rozpoczęła naukę w szkole, zdradziła kolegom z klasy, że jej mamusia spodziewa się kolejnego dziecka. Jak podaje portal "New Idea", mała księżniczka podkreśliła, że Kate spodziewa się kolejnej dziewczynki. Rozmowę posłyszała jedna z asystentek, które towarzyszą nauczycielom i pomagają im w pracy.

Usłyszała słowa Charlotte i nie mogła uwierzyć własnym uszom! Charlotte mówiła bardzo głośno i była absolutnie przekonana, że jej mama jest w ciąży (...) Powiedziała, że nie może się doczekać, była bardzo podekscytowana - podaje anonimowe źródło na łamach portalu.

Myślicie, że Kate faktycznie spodziewa się dziecka? Jeśli tak, z pewnością niedługo usłyszymy o tym oficjalnie.

Zobacz także: Jak księżniczka Charlotte będzie nazywana w szkole? Nie "po królewsku"

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów