Księżna Kate jest szczęśliwą mężatką, ale na jego widok nie mogła przestać się uśmiechać. Nie dziwimy się

Emilia Klima 03.07.2017
Księżna Kate na Wimbledonie
Fotografia: East News

Spotkanie z tenisistą wywarło na Kate spore wrażenie ;-)

Księżna Kate jest wielką pasjonatką tenisa - sama w niego grywa, regularnie można ją też zobaczyć na trybunach podczas Wimbledonu. Jeden z najważniejszych turniejów tenisowych na świecie rozpoczął się 3 lipca, a księżna zjawiła się tam już pierwszego dnia rozgrywek. Tym razem nie tylko jako kibic. Kate jest ambasadorką All England Lawn Tennis and Croquet Club, a więc obiektu, na którym rozgrywany jest turniej.

Księżna spotkała się chłopcami i dziewczynkami od podawania piłek, a także z kilkoma zawodnikami. Wśród nich była polska tenisistka Agnieszka Radwańska, ale sądząc po zdjęciach, największe wrażenie na niej zrobiła rozmowa z austriackim graczem Dominiciem Theim'em. 

Księżna Kate na Wimbledonie
Fotografia: East News

Księżna Kate na Wimbledonie

Kate odwiedziła tenisistów, którzy właśnie odbywali trening. Agnieszkę i Dominica spytała o to, jak radzą sobie ze stresem przed turniejem. Kiedy dowiedziała się, że oboje pierwsze mecze grają dopiero we wtorek, powiedziała:

A więc dlatego jesteście tacy zrelaksowani - cytuje księżną portal "Daily Mail". 

Brytyjski portal w sprawozdaniu z wydarzania skupił się oczywiście na momencie, w którym księża poznała tenisistę z Austrii. W relacji dziennikarze portalu podkreślają, że Kate była wyraźnie ucieszona ze spotkania.

Kate była bardzo rozbawiona. Nie mogła przestać chichotać, gdy rozmawiała z przystojnym tenisistą - czytamy.

Czy Wam też podoba się Dominic? ;-)

Księżna Kate na Wimbledonie
Fotografia: East News
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów