Urodziła troje dzieci i wciąż zachwyca figurą. Wiemy, jaką dietę stosuje księżna Kate

Księżna Kate śmieje się
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate urodziła troje dzieci, a wciąż zachwyca nas swoją piękną figurą. Okazuje się, że wszystko dzięki odpowiedniej diecie. Co je księżna Kate, a czego unika?

Nad figurą księżnej Kate zachwycamy się od dawna. Aż trudno nam uwierzyć, że można tak wyglądać po trzech ciążach! Okazuje się jednak, że księżna bardzo dba o swoją figurę, a przede wszystkim o to, co je. Ona doskonale wie o tym, że nic nie przychodzi łatwo. Dlatego też stosuje odpowiednią dietę. Co je, a czego nie?

Zobacz także: Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Dieta księżnej Kate

Okazuje się, że Kate jest fanką jednej z najpopularniejszych diet. Dieta Dukana, którą wybrała, opiera się na spożywaniu chudego mięsa oraz unikaniu węglowodanów. W późniejszych fazach tej diety pojawiają się produkty pełnoziarniste, warzywa oraz owoce. Nie jest to jednak jedyna forma żywienia księżnej. Ponoć Kate polubiła również raw food diet, czyli dietę, która opiera się na niegotowanej żywności. Jej ulubioną potrawą jest ceviche – surowa ryba marynowana w soku z cytrusów.

Kate doskonale wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego też nie zapomina o ćwiczeniach. Choć obecnie, kiedy łączy opiekę nad dziećmi z byciem księżną, ma na nie mniej czasu, wciąż stara się poświęcać aktywności fizycznej. Już sama opieka nad dziećmi pozwala jej schudnąć.

Zobacz także: Co jeść w każdej z faz diety białkowej? Podpowiadamy!

A co, gdy księżna nabiera ochoty na małe co nieco? Nawet ona pozwala sobie na drobne grzeszki. Ponoć jej ulubionym fast foodem jest pizza, którą chętnie przygotowuje razem z dziećmi. I za to kochamy ją najbardziej.

Dzięki tym porannym nawykom zachowasz piękną sylwetkę:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów