Księżna Meghan i księżna Kate nie mogą tego robić przed godz. 18! Wszystko przez etykietę

Zuzanna Morska 05.09.2019
Księżna Kate i księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Żona księcia Williama i żona księcia Harry'ego muszą trzymać się restrykcyjnych zasad. Zobaczcie, czego nie mogą robić przed 18.

Księżna Kate i księżna Meghan to jedne z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Odkąd Kate została żoną Williama, a Meghan żoną Harry'ego obowiązują je ścisłe zasady etykiety królewskiej.

Nie mogą one nosić zbyt krótkich sukienek i spódnic czy np. zbyt ostrych kolorów. Nie mogą też robić jednej rzeczy przed 18. Zobaczcie, o co chodzi!

Zasady, których muszą przestrzegać księżna Kate i księżna Meghan

Księżna Kate i księżna Meghan noszą najpiękniejszą biżuterię na świecie - mają do niej dostęp dzięki przynależności do rodziny królewskiej. Błyszczące kolczyki, piękne pierścionki i zapierające dech w piersiach naszyjniki to tylko niektóre z błyskotek, które noszą.

Nie oznacza to jednak, że mogą je nosić zawsze. Okazuje się bowiem, że etykieta zabrania im noszenia brylantów przed 18! Wszystko dlatego, że za bardzo się świecą.

Przed 18 mogą natomiast nosić metale szlachetne, perły i delikatniejszą biżuterię. Czy księżne rzeczywiście się do tego stosują? Różnie bywa - i jednej, i drugiej zdarzało się założyć błyszczącą biżuterię przed 18.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów