Kate i William wyśmiani w programie telewizyjnym! Poszło o dzieci. Bezbłędna reakcja książąt

Księżna Kate i książę William w pakistańskich strojach
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate i książę William wzięli udział w programie "Royal Variety Show". Prowadzący postanowił z nich zażartować, za cel przyjmując sobie dzieci pary książęcej. Jak zareagowali?

Księżna Kate i książę William rzadko udzielają wywiadów, a już na pewno nie występują w programach telewizyjnych. Raz w roku jednak robią wyjątek, w związku ze świątecznym programem "Royal Variety Show". Para książęca pojawiła się zatem w londyńskim Palladium, żeby wziąć udział w show. Gospodarzami wieczoru byli Bob Reckett i Romesh Ranganathan. Ten drugi postanowił nie oszczędzać książąt Cambridge i znalazł sobie w nich temat do żartów.

Zobacz także: Kate i William jak na pierwszej randce! Książę nie mógł oderwać wzroku od żony. Nie dziwimy się 

Księżna Kate i książę William wyśmiani w programie telewizyjnym

Romesh Ranganathan to brytyjski komik i stan-uper. W związku z tym często żartuje z ludzi. Tym razem obiektem jego dowcipów stała się para książęca. 

Gospodarz programu postanowił uderzyć Kate i Williama w czuły punkt, mianowicie w ich dzieci. Komik zwrócił się bezpośrednio do księcia Cambridge.

Podobnie jak ja masz troje dzieci. Wyobrażam sobie, że każdego ranka wpadają do twojej sypialni, a ty patrzysz na ich piękne twarze i mówisz: "żałuję tego" - zaczął się śmiać komik.

Prowadzący rozbawił publiczność i postanowił drążyć ten temat. Dopytał parę książęcą o opiekę nad potomkami.

Dziękuję, że wyszedłeś dziś wieczorem. To ekscytujące. Dostaliście opiekunkę do północy, czy do pierwszej? Warto przygotować dodatkowe 20 funtów - dodał Romesh.

A jak na te żarty zareagowali Kate z Williamem? W najlepszy sposób, w jaki mogli! Brytyjskie media donoszą, że para książęca pokazała ogromny dystans do siebie i zaczęła się śmiać

Zobacz także: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Brytyjski tabloid donosi, który to miesiąc

Lubisz Kate i Williama? A może wolisz innych członków rodziny królewskiej? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, którego z nich przypominasz najbardziej.

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów