Kate i William pochwalili się najbardziej romantycznym zdjęciem, jakie kiedykolwiek im zrobiono!

Zuzanna Morska 06.03.2020
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Rex Features/East News

Para książęca ostatnie dni spędza w Irlandii. I choć większość czasu zajmują im obowiązki, znajdują oni również chwile dla siebie. Podczas jednego z takich momentów zrobiono im urocze zdjęcia.

Księżna Kate i książę William reprezentują monarchię brytyjską na całym świecie. Z tym związane są też ich liczne podróże. Małżonkowie jeżdżą po całym świecie. Ostatnio udali się do sąsiedniej Irlandii, gdzie spotkali się z przedstawicielami tutejszej społeczności.

Wygląda na to, że choć ich grafik jest napięty, starają się też spędzić trochę czasu we dwoje. Fotoreporterom udało się przyłapać ich podczas spaceru. To najbardziej romantyczne zdjęcia pary książęcej, jakie kiedykolwiek powstały!

Księżna Kate i książę William na romantycznym zdjęciu

Księżna i książę spotkali się w Irlandii z prezydentem i jego małżonką, ale odwiedzili też siedzibę organizacji charytatywnej na rzecz sprawiedliwości społecznej czy centrum zdrowia psychicznego.

Kate i William udali się również na ekologiczną farmę badawczą Teagasc i znaleźli chwilę na to, żeby pospacerować po malowniczych klifach. Wygląda na to, że moment tylko dla siebie bardzo dobrze im zrobił. Małżonkowie zapozowali nawet objęci do wspólnych zdjęć. I trzeba przyznać, że to jedno z najbardziej uroczych zdjęć, jakie kiedykolwiek dali sobie zrobić!

Księżna i książę rzadko publicznie okazują sobie uczucia, a tutaj to zrobili i jeszcze romantycznym zdjęciem sami pochwalili się nim w sieci.

Jak dobrze znasz rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów