Księżna Kate i Meghan zerwały kontakt. Przestały się do siebie odzywać

Malwina Wasilewska 29.01.2020
księżna Kate i Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Mimo że od publikacji oficjalnego oświadczenia księżnej Meghan i księcia Harry'ego minęło już sporo czasu, decyzja odejścia pary książęcej z dworu królewskiego wciąż wzbudza niesłabnące emocje. Okazuje się, że księżna Kate nie może pogodzić się z nową sytuacją. Jak donosi "Us Weekly", księżna Cambridge przestała odzywać się do Meghan.

Konflikt księżnej Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle do niedawna miały ze sobą stały kontakt, ale od czasu "Megxitu" nie zamieniły ze sobą ani słowa. Zdaniem Kate Meghan zdradziła rodzinę królewską. W związku z tym księżna Cambridge postanowiła się od niej "odciąć" raz na zawsze. Kate nie potrafi wybaczyć jej odejścia z królewskiego dworu.

Nie rozmawiały ze sobą od czasu wyjścia Meghan i Harry'ego z szeregów rodziny królewskiej. Meghan czuje się teraz wolna i nigdy nie była szczęśliwsza. Jest zadowolona z tego, że tak szybko udało jej się opuścić Londyn - twierdzi informator w rozmowie z "Us Weekly".

Jak widać, relacje księżnej Kate i Meghan są bardzo napięte i nic nie wskazuje na to, że panie się pogodzą.

Nie rozmawiały ze sobą od czasu wyjścia Meghan i Harry'ego z szeregów rodziny królewskiej. Meghan czuje się teraz wolna i nigdy nie była szczęśliwsza. Jest zadowolona z tego, że tak szybko udało jej się opuścić Londyn

Interesujesz się rodziną królewską? Jeżeli tak, sprawdź swoją wiedzę na jej temat w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów