Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Katarzyna Leszczyńska 24.07.2018
Księżna Kate, książę William i książę Louis przed szpitalem
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate szybko odzyskała siły po porodzie. Wszyscy byliśmy w szoku, a ona udowodniła, że jest nie do zdarcia. Jesteśmy pod wrażeniem!

Gdy księżna Kate urodziła swoje trzecie dziecko, księcia Louisa, wszyscy byli pod wrażeniem, gdy na kilka godzin po porodzie pojawiła się przed szpitalem u boku swojego męża, księcia Williama, i wyglądała nieskazitelnie! Jej zachwycający wizerunek można było zrzucić oczywiście na ciężką pracę stylistów. Ona szybko udowodniła jednak, że jest nie do zdarcia.

Księżna Kate dba o swoje dzieci

Korespondentka "DailyMail" donosi, że księżna Kate po porodzie nie dała sobie nawet jednego pełnego dnia odpoczynku! Od razu zajęła się dziećmi i to nie tylko nowo narodzonym Louisem. Kate doskonale wie, że musi poświęcać czas również starszym pociechom. Dlatego też dzień po narodzinach jego brata, osobiście odwiozła księcia George'a do szkoły! 

Zobacz także: Rodzina królewska musi przestrzegać wielu surowych zasad. Jeżeli niania dzieci Kate i Williama nie dostosuje się, czeka ją surowa kara

Sam fakt odwiezienia małego następcy tronu przez księżną nie jest czymś zaskakującym, ponieważ Kate często stara się odprowadzać swoje starsze dzieci do szkoły. Niezwykle zaskakujące jest jednak to, że znalazła na to siły dzień po urodzeniu dziecka. Jesteśmy pod wrażeniem. Nie da się ukryć, że księżna Kate jest obdarzona nadludzką mocą! Chyba z resztą podobnie jak inne mamy. ;) 

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów