Księżna Kate jest w ciąży? Zobaczcie, jak szybko zdementowała plotki!

Zuzanna Morska 20.09.2019
Księżna Kate
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Od pewnego czasu pojawiają się informacje, że księżna jest w 4. ciąży. Zobaczcie, jak rozprawiła się z tymi plotkami!

Księżna Kate i książę William doczekali się trójki uroczych dzieci - 6-letniego George'a, 4-letniej Charlotte i rocznego Louisa. Razem tworzą uwielbianą przez Brytyjczyków gromadkę. I choć księżna w wielu wywiadach podkreślała, że tak liczna rodzina już jej wystarczy, fani wciąż spekulują, czy przypadkiem nie jest w kolejnej ciąży.

Księżna postanowiła rozprawić się ze spekulacjami i udało jej się uciąć doniesienia o tym, że znów spodziewa się dziecka. Zobaczcie, jak to zrobiła!

Księżna Kate dementuje plotki o ciąży

Od kilku miesięcy pojawiają się informacje o tym, że księżna Kate jest w ciąży. Ostatnio Brytyjczycy dopatrzyli się u niej kolejnych sygnałów, które mogą świadczyć o jej błogosławionym stanie.

Przede wszystkim Kate zmieniła fryzurę - a przy każdej poprzedniej ciąży decydowała się na metamorfozę. W jej kalendarzu nie znajdziemy też publicznych wyjść w najbliższym czasie. Fani dopatrzyli się również u księżnej charakterystycznego trzymania się za brzuszek - m.in. wtedy, kiedy odprowadzała Charlotte do szkoły.

I choć sygnałów jest wiele, księżna postanowiła nieco rozwiać wątpliwości obserwatorów rodziny królewskiej. Podczas jednego z ostatnich wyjść - a wybrała się do szpitala dziecięcego w Londynie - miała na sobie stylizację, która podkreśliła jej bardzo szczupłą sylwetkę. Księżna wybrała koszulę w grochy i dopasowane spodnie z wysokim stanem, opinające brzuch.

Trzeba przyznać, że po ciąży ani śladu. Myślicie, że w ten sposób zamknie usta plotkującym?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów