Fan zapytał księżną Kate, czy chce mieć czwarte dziecko. Odpowiedziała!

Zuzanna Morska 12.06.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Kate i William rok temu powitali na świecie swoje trzecie dziecko, a fani już dopytują, czy zdecydują się na czwarte. Zobaczcie, co na ten temat sądzi księżna Cambridge!

Księżna Kate i książę William mają fanów na całym świecie. Brytyjska para książęca ma troje dzieci - księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Najmłodszy syn pary ma zaledwie roczek.

I choć ich rodzina jest już liczna, fani wciąż zastanawiają się, czy jeszcze się powiększy!

Księżna Kate chce mieć czwarte dziecko?

Niedawno księżna Kate i książę William wybrali się z wizytą do Irlandii. Jak zwykle na miejscu przywitał ich tłum fanów, którzy tylko czekali na to, aby móc porozmawiać z następcą tronu i jego małżonką.

Jednym z fanów pary okazał się kilkumiesięczny James Barrow. Kiedy tylko księżna Kate go zobaczyła, na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Zarejestrowali to zgromadzeni obok sympatycy rodziny królewskiej.

Tata małego Jamesa postanowił skorzystać z okazji i zapytał księżną, czy planuje czwarte dziecko.

Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony - odpowiedziała.

Wygląda na to, że nie mamy co liczyć na kolejne royal baby Kate i Williama w najbliższym czasie. Chcielibyście, żeby księżna znów była w ciąży?

Księżna Kate słynie z doskonałego wyczucia stylu. Ta kreacja szczególnie przypadła nam do gustu. I nic dziwnego, że została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów