Księżna Kate całymi dniami chodzi w butach na obcasie. Znamy sekret, dzięki któremu może to wytrzymać

Katarzyna Leszczyńska 30.04.2018
Księżna Kate, książę William i książę Louis
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate z obcasami nie rozstaje się nawet na chwilę. Wysokie buty są nieodłącznym elementem jej garderoby. Potrafi spędzić w nich całe dnie. Jak to znosi?

Księżna Kate zawsze wygląda zachwycająco. Nie da się ukryć, że nieodłącznym elementem każdej jej stylizacji są buty na obcasie. Nie dziwi nas to podczas eleganckich przyjęć, podczas których dress code wymaga od kobiet eleganckich szpilek. Etykieta wymusza jednak na Kate znacznie więcej, a księżna na wysokich obcasach paradowała również w ciąży i przed szpitalem, gdy pierwszy raz pokazała swojego nowonarodzonego syna, księcia Louisa.

Zobacz także: Księżna Kate ubrana tak samo jak postać z filmu Romana Polańskiego „Dziecko Rosemary”

Niejedna z nas zapłakałaby się spędzając codziennie tyle godzin w butach na wysokim obcasie. Księżna Kate zatem jest prawdziwą twardzielką, albo… ma swoje sposoby, dzięki którym jej nogi nie są obolałe. Portal Vanityfair.com zdradził sekret księżnej Kate, dzięki któremu potrafi spędzić godziny w butach na obcasie bez łez w oczach. Ciekawe?

Sekret księżnej Kate

Okazuje się, że Kate stosuje skórzane wkładki do butów. Dzięki nim podeszwa szpilki staje się miękka, a nogi nie są obolałe. Według Vanityfair.com ulubiony model Kate pochodzi od projektantki Rachel Bowditch. W Wielkiej Brytanii tego typu wkładki już cieszą się ogromną popularnością. W Polsce możecie je dostać w sklepach obuwniczych oraz drogeriach.

Zobacz także: Księżna Kate urodziła w wyjątkowy dla Anglików dzień. To nie mógł być przypadek!

Księżna Kate i książę William wychodzą z dzieckiem ze szpitala
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń Meghan Markle będzie musiała zrezygnować po ślubie z Harrym:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów