Kate i William jak na pierwszej randce! Książę nie mógł oderwać wzroku od żony. Nie dziwimy się

Książę William w smokingu i księżna Kate w koronkowej sukni w Royal Variety
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate i książę William wzięli udział w spektaklu w Royal Variety. Nie mogli oderwać od siebie wzroku! Ekspertka twierdzi, że zachowywali się jak na pierwszej randce.

Księżna Kate i książę William zazwyczaj muszą dostosowywać się konwenansów, czasami jednak pozwalają sobie na nieco więcej luzu. Ostatnio wzięli udział w przedstawieniu w Royal Variety. Z tej okazji księżna Kate postawiła na piękną koronkową suknię, a William na klasyczny smoking. Oboje nie mogli oderwać od siebie wzroku! Ekspertka od mowy ciała uważa, że zachowywali się jak na pierwszej randce. Zobaczcie sami, jak ocenia ich zachowanie.

Zobacz także: Księżna Kate potknęła się podczas oficjalnego wystąpienia. Uratowała ją szybka reakcja Williama

Księżna Kate i książę William jak na pierwszej randce

Księżna Kate i książę William są ulubieńcami Brytyjczyków. Trudno się temu dziwić, zważywszy na ich ostatnie zachowanie.

Ostatnio księżna zachwyciła wszystkich swoim wyglądem w Royal Variety. Tego wieczoru ubrała koronkową kreację od Alexandra McQueena. Jak na jej dotychczasowe wybory, możemy stwierdzić, że suknia była wyjątkowo odważna. Miała spory dekolt i odsłonięte plecy. Do tego Kate dobrała bajeczne loki. Wyglądała niesamowicie! 

Trudno się dziwić zatem, że książę William nie mógł oderwać wzroku od swojej żony. Ekspertka od mowy ciała, Judi James, przyjrzała się ich zachowaniu. W rozmowie z "Daily Mail" stwierdziła, że przyszła para królewska ze sobą flirtowała.

Kiedy książę dotknął pleców księżnej, uśmiechnął się nieśmiało, jego ręka jest delikatna i "gentlemeńska". Kciuk skierowany do góry wskazuje, że William czuł się szczęśliwy - mówi Judi.

Specjalistka oceniła też zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Instagramie. Widzimy na nim Kate i Williama nachylonych ku sobie. Czule patrzą sobie w oczy.

Mają ze sobą bardzo mocny kontakt wzrokowy, ich głowy niemal się stykają, podobnie jak ramiona. Spójrzcie na ich wzrok, to klasyczne "spojrzenie miłości".

Ostatnim momentem, na który James zwróciła uwagę, było wyjście pary książęcej do limuzyny. W tej chwili Kate i William mogli odetchnąć i uciec od rejestrujących każdą chwilę reporterów. 

Zachwyt, który miała w oczach przez cały wieczór, tu jeszcze bardziej nabrał mocy. Jej oczy są pełne ekscytacji, szeroko otwarte, uśmiecha się całą sobą i wygląda jak dziewczyna na pierwszej randce - dodała James.

Kate i William są parą od 15 lat. To piękne, że wciąż potrafią czuć się razem jak na pierwszej randce! Nawet w tak oficjalnych okolicznościach.

Zobacz także: Książę William pokazał zdjęcie z czasów studiów. Fotografia ma drugie dno

Księżna Kate w koronkowej sukni w Royal Variety
Fotografia: David Fisher/REX Features/East News

Lubisz Kate i Williama? A może wolisz innych członków rodziny królewskiej? Sprawdź, którego z nich przypominasz najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów