Księżna Kate była modelką! Na wybiegu zaprezentowała się nawet... w samej bieliźnie

Księżna Kate uśmiechnięta w ciemno zielonym płaszczu
Fotografia: Aaron Chown/Press Association/East News

Księżna Kate dziś jest bardzo ograniczona, jednak nie zawsze musiała stosować się do królewskiego protokołu. Na studiach pozowała nawet na wybiegu w samej bieliźnie!

Wszyscy doskonale pamiętamy Meghan Markle, zanim została żoną Harry'ego. Mało kto jednak przypomina sobie, jak prezentowała się Kate Middleton, zanim została księżną. Ona i książę William są już parą tyle lat, że mamy wrażenie, jakby od zawsze była w rodzinie królewskiej. Księżna Kate jednak zajmowała się różnymi rzeczami, zanim dołączyła do rodziny Windsorów. Ma za sobą nawet epizod w byciu modelką! Zobaczcie, jak kiedyś prezentowała się na wybiegu.

Zobacz także: Kate i William pochwalili się najbardziej romantycznym zdjęciem, jakie kiedykolwiek im zrobiono! 

Księżna Kate była modelką! Na wybiegu zaprezentowała się w bieliźnie

Kate i William poznali się w 2002 roku na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Trudno się dziwić, że książę zwrócił wówczas uwagę na młodziutką Middleton.

W tym samym roku Kate bowiem próbowała swoich sił w roli modelki. Podczas pokazu mody, którą zorganizowała uczelnia, 20-letnia wówczas Kate pojawiła się na wybiegu. Miała na sobie samą, czarną bieliznę, przykrytą zaledwie prześwitującą sukienką. 

Trzeba przyznać, że tak odważnego zdjęcia Kate jeszcze nie widzieliśmy! Trudno się dziwić. Gdyby obecnie pokazała się w takim stroju, zapewne wywołałaby ogromny skandal, głośno komentowany na całym świecie.

W sieci pozostały jednak zdjęcia księżnej Kate z tamtego pokazu mody. Zobaczcie sami, jak się zaprezentowała! Wiedzieliście, że była modelką?

Zobacz także: Brat księżnej Kate odwołał ślub! Boi się koronawirusa

Księżna Kate na wybiegu w 2002 roku
Fotografia: Malcolm Clarke/Daily Mail/Rex Features/EAST NEWS
Księżna Kate i książę William w 2011 roku
Fotografia: AFP PHOTO/MIDDLETON FAMILY/East News

Lubisz czytać o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Jesteś jej fanem? Sprawdź w naszym quizie, jak dobrze znasz jej tajemnice! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów