Księżna Kate boi się jednej rzeczy przed weselem siostry. Każda matka to zrozumie

Emilia Klima 17.05.2017
Książę William, księżna Kate
Fotografia: East News

Wesele Pippy Middleton już 20 maja. Księżna Kate ma przed nim jedną sporą obawę. 

Pippa Middleton i James Matthews wezmą ślub w najbliższą sobotę (20 maja). Tożsamość druhny panny młodej nie jest jeszcze znana, ale na pewno nie będzie jej starsza siostra.

Księżnej Kate oczywiście nie zabraknie na uroczystości, ale przy ołtarzu Pippie będzie towarzyszyć któraś z jej bliskich przyjaciółek. Szczególna rola przypadnie za to dzieciom księżnej. Książę George będzie pełnić funkcję "page boya" - ich zadanie polega na noszeniu welona albo obrączek. Księżniczka Charlotte będzie sypać kwiatki. I z tym właśnie związane są obawy Kate.

Kate bardzo cieszy się na wesele siostry i nie może się już go doczekać, ale boi się, czy jej dzieci będą się odpowiednio zachowywać. Ma nadzieję, że George i Charlotte będą grzeczni, ale wie, że dzieci w tym wieku zachowują się nieprzewidywalnie - donosi znajoma księżnej.

Pippa Middleton i biznesmen James Matthews wezmą ślub 20 maja w Kościele Świętego Marka w Englefield. Gości weselnych jest tak dużo, że pechowa trzydziestka zostanie posadzona na zewnątrz i ceremonię obejrzy na telebimie. Ponadto Pippa poprosiła wszystkich, by na urocztsość zabrali po dwie kreacje, co zostało przyjęte z rozbawieniem wśród internautów. 

Trudno się zatem dziwić Kate, że boi się, by jej dzieci "nie zepsuły" tak wielkiego wydarzenia. W przypadku George'a jej obawy są całkiem zasadne. Chłopiec już niejednokrotnie wykazywał się krnąbrnością. ;-)

oie_17145125tzqgH96X
Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George
Fotografia: Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów