Księżna Kamila namieszała w związku Kate i Williama! Chciała, żeby książę rzucił ukochaną

Paulina Ermel 11.09.2018
Księżna Kate i księżna Kamila
Fotografia: GF/bauergriffinonline.com/East News

Dzisiaj wygląda na to, że księżna Kamila i Kate bardzo dobrze się dogadują. Jednak nie zawsze tak było!

Zanim księżna Kate i książę William zostali małżeństwem, bardzo długo się spotykali. W tym czasie, jak większość par, mieli swoje wzloty i upadki. Jeden z kryzysów zakończył się nawet chwilowym rozstaniem. Okazuje się, że było ono na rękę... macosze księcia Williama! Otóż podpowiadała mu ona, aby zostawił Kate na stałe. Dlaczego?

Księżna Kamila chciała skłócić Kate i Williama

Dzisiaj, po wielu latach przynależności Kate do rodziny królewskiej, wychodzą na jaw pewne szczegóły dotyczące relacji Kate i Kamili. Wiele z nich ujawnia Christopher Andersen - autor książki o członkiniach rodziny królewskiej. Otóż okazuje się, że na początku znajomości Williama i Kate, macocha księcia próbowała nakłonić go do tego, żeby zerwał kontakty z ukochaną.

Księżna Kamila uważała Kate za piękną kobietę, ale jednocześnie bardzo przygnębioną i nieprzystającą statusem do rodziny królewskiej. Para rozeszła się w 2007 roku i wówczas księżna Kamila uznała tę decyzję za "roztropną" i przemyślaną. Mimo tego, że kryzys wyglądał poważnie, Kate i William do siebie wrócili. Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem z 7-letnim stażem i wychowują 3 uroczych dzieci.

Kibicujecie im?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów