Księżna Diana zaliczyła wpadkę! Podarowała Karolowi prezent, który go zawstydził

Paulina Ermel 13.12.2018
Księżna Diana i książę Karol
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Diana dała swojemu mężowi prezent, za który ten wstydzi się do dziś. Co takiego wymyśliła Lady Di?

Rodzina królewska hucznie obchodzi święta Bożego Narodzenia. W pałacu nie brakuje bogatych ozdób, pięknej choinki, a także prezentów. Jedną z tradycji jest wręczanie sobie zabawnych prezentów. Być może tym właśnie kierowała się księżna Diana, kiedy przygotowywała swój prezent dla ukochanego księcia Harry'ego.

Do tej pory słyszeliśmy o tym, że książę Karol dostał swojego czasu skórzane siedzisko na toaletę, królowa Elżbieta czepek z napisem "życie jest suką", a Harry zestaw do "wyhodowania własnej dziewczyny". Jednak żaden z nich nie przebił pomysłu, na jaki wpadła księżna Diana!

Księżna Diana podarowała Karolowi oryginalny prezent na święta

Księżna Diana uwielbiała tańczyć. W młodości brała nawet lekcje baletu. I właśnie z tego zamiłowania zrodził się pomysł... zatańczenia dla księcia Karola! Poprosiła nawet jednego z instruktorów tańca, aby przygotował jej choreografię do utworu "Upton Girl" i następnie zatańczył z nią podczas świątecznej uroczystości w Covent Garden.

Para zatańczyła przed księciem Karolem i zachwyciła wszystkich zebranych. Jedynym niezadowolonym z występu był właśnie Karol, który poczuł się zawstydzony i urażony przez swoją żonę. W jednej z biografii księcia pojawiła się informacja, że poczuł wtedy, jakby Diana chciała udowodnić, że to ona dyktuje warunki i rządzi tym związkiem.

My uważamy, że był to całkiem uroczy pomysł. A wy?

EN_00062296_0002
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Diana miała doskonały gust. W jej ślady poszły Kate i Meghan. Żona księcia Harry'ego wprowadziła do rodziny królewskiej powiew świeżości. Jak się ubiera? Wybraliśmy 5 jej najlepszych stylizacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów