Księżna Diana nie miała romansu? Ujawniono zaskakujące fakty z jej życia!

Zuzanna Morska 25.10.2019
Księżna Diana
Fotografia: Eastnews

Od lat mówi się o tym, że księżną Dianę i Dodiego Al-Fayeda łączyło gorące uczucie. Z najnowszych informacji wynika jednak zupełnie co innego!

Śmierć księżnej Diany do dzisiaj wzbudza skrajne emocje. Mama Williama i Harry'ego, a także była żona księcia Karola zmarła w 1997 roku w wyniku wypadku samochodowego. To właśnie wtedy, w Paryżu, uciekała samochodem przed napastliwymi paparazzi. Towarzyszył jej partner Dodi Al-Fayed, który również nie przeżył wypadku.

Do dzisiaj fani księżnej zadają sobie pytanie, czy spotykała się z synem właściciela kultowego centrum handlowego w Londynie. Teraz w tej sprawie ujawniono zupełnie nieznane dotąd fakty. Będziecie zaskoczeni!

Księżna Diana nie miała romansu z Dodim Al-Fayedem

Nie jest tajemnicą, że księżna Diana nie była szczęśliwa w związku z księciem Karolem. Po rozwodzie znalazła spokój u boku Dodiego Al-Fayeda. To właśnie jego ojciec był założycielem popularnego na całym świecie Harrodsa.

Mówiło się nawet, że Diana planowała ślub z ukochanym. Aż do teraz nikt nie miał wątpliwości, co do relacji tej dwójki. Pojawiły się bowiem nowe informacje w tej sprawie.

Sekretarz Diany, Michael Gibbon, ujawnił, że tak naprawdę Diana i Dodi wcale nie mieli romansu! Podał tę informację w rozmowie z jednym z brytyjskich tabloidów.

Ona nie kochała Dodiego, byli przyjaciółmi. Chciała odpocząć u jego boku i liczyła na letnią zabawę. Szczerze myślę, że miała po prostu udane lato na jego jachcie. Z nadejściem jesieni wszystko by się skończyło. Ona nie miała w planach małżeństwa z Dodim. Była z nim szczęśliwa, ale w środku nadal przeżywała swoje traumy. Jej małżeństwo było dla niej czymś naprawdę trudnym. Wydaje mi się, że chciała stworzyć zupełnie nową siebie, była zgorzkniała i wściekła, że wszystko tak wyszło - ujawnił przyjaciel Diany. 

Myślicie, że to był związek czy jednak tylko się przyjaźnili?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów