Księżna Diana była chora psychicznie? Jej terapeuta ujawnia szokujące fakty!

Zuzanna Morska 18.09.2019
Księżna Diana i książę Karol
Fotografia: Eastnews

Specjalista, który przez lata pracował z księżną Dianą, ujawnił szokujące fakty. Zobaczcie, co powiedział.

Nie jest tajemnicą, że księżna Diana zmagała się z szeregiem schorzeń o podłożu psychicznym. Mama księcia Williama i księcia Harry'ego przez wiele lat cierpiała na bulimię, ale miewała też myśli samobójcze. I właśnie dlatego brała udział w terapii, która miała jej pomóc.

Fani księżnej Diany nie mają wątpliwości, co do tego, że do takiego stanu zdrowia księżnej przyczynił się książę Karol - jego zdrady i romanse - a także życie w rodzinie królewskiej. Teraz wyszły na jaw informacje, z których wynika, że to niejedyne powody, dla których księżna musiała udać się na terapię.

Księżna Diana była chora psychicznie?

Księżna Diana przez lata chodziła na terapię do Allana McGlashana. I to właśnie on w jednym z listów napisanych do przyjaciela księcia Karola ujawnił, że bulimia i myśli samobójcze księżnej mogły być spowodowane... jej chorobą psychiczną!

Była normalną dziewczyną. Jej problemy miały naturę emocjonalną, nie patologiczną. Skarżyła się, że traktują ją jak porcelanową lalkę. Była faszerowana antydepresantami, lekami nasennymi i przechodziła liczne sesje z użyciem tzw. technik behawiorystycznych - ujawnił Allan McGlashan, a jego słowa zostały przytoczone przez "Express".

Nie tylko terapeuta, ale też lekarze Diany byli przekonani, że księżna cierpi na chorobę psychiczną o podłożu genetycznym. I obawiali się, że mogą na nią cierpieć w przyszłości także jej synowie.

Księżna Diana miała skłonności do depresji, manię prześladowczą, bulimię i miewała myśli samobójcze. Nie dowiemy się jednak, czy były one skutkiem problemów w małżeństwie i presją związaną z przynależnością do rodziny królewskiej, czy ich podłożem była choroba psychiczna.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów