"Diana byłaby wściekła, że dał się zmanipulować". Kucharz Królowej ocenia decyzję Harry'ego i Meghan

Zuzanna Morska 10.01.2020
Księżna Diana
Fotografia: Eastnews

Królewski kucharz nie ma wątpliwości - twierdzi, że matka Harry'ego byłaby na niego wściekła za podjęte ostatnio decyzje.

Nie cichną echa afery wywołanej kilka dni temu przez księżną Meghan i księcia Harry'ego. Para książęca Sussexu postanowiła bowiem "odejść z dworu" i uniezależnić się finansowo.

Okazuje się, że decyzji tej nie skonsultowali oni z królową Elżbietą, a fani brytyjskiej rodziny królewskiej są na nich wściekli. Teraz głos w tej sprawie zabrał królewski kucharz Darren McGrady, który ujawniły, jak na te rewelacje zareagowałaby księżna Diana.

Księżna Diana byłaby wściekła na Harry'ego

Głos w sprawie kontrowersyjnej decyzji Harry'ego i Meghan zabrał wieloletni kucharz królewski, Darren McGrady. Doskonale zna on członków rodziny królewskiej - pamięta też czasy, kiedy na dworze żyła księżna Diana.

McGrady twierdzi, że Diana byłaby wściekła na swojego syna. Za co? Za to, że dał się zmanipulować żonie.

Diana byłaby wściekła, że Harry dał się tak zmanipulować. Meghan nigdy nie chciała należeć do rodziny królewskiej. Chciała być po prostu sławna, bo to właśnie cała Meghan - twierdzi królewski kucharz.

Mężczyzna nie ma też wątpliwości, że księżna przeprowadziłaby z synem poważną rozmowę. Nie należałaby ona do łatwych, gdyż odziedziczył on po niej trudny charakter.

Pamiętam księżną Dianę w kuchni w pałacu Kensington, która mówiła o swoich chłopcach: "William jest rozważny, jak jego ojciec. Harry buja w obłokach. Jest zupełnie jak ja" - stwierdził McGrady w rozmowie z "Daily Mail".

Co o tym wszystkim sądzicie? Uważacie, że Harry postąpił pochopnie?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów