Księżna Diana była chorobliwie zazdrosna o Williama. O tym nikt wcześniej nie mówił!

Julita Buczek 19.12.2018
księżna diana zazdrosna
Fotografia: Instagram @princess.diana.forever

Księżna miała kilka sekretów, jeden z nich dotyczył księcia Williama. O co dokładnie chodziło?

Pomimo tego, że księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku, to cały czas wychodzą nieznane fakty z jej życia. Osoby, które przebywały w otoczeniu księżnej, mówiły później, że była to kobieta o wielu twarzach, publicznie potrafiła okazywać dużo pozytywnych uczuć, a prywatnie bywała nie do zniesienia. Niedawno pojawiła się informacja o tym, że była bardzo zazdrosną matką w stosunku do Williama.

Diana chorobliwie zazdrosna o Williama

Ostatni dokument o księżnej Dianie "Amazon Prime, Serving the Royals: Inside the Firm", ujawnił bardzo dużo nowych faktów. Okazało się, że księżna nie mogła znieść niani Williama, Barbary Barnes.

Księżna Diana chciała sama wychowywać swoje dzieci. Niestety, wymuszono na niej, by zatrudniła królewską nianię, Barbarę Barnes. Źle zniosła, gdy okazało się, że William ją uwielbia. To była ta gorsza strona Diany - nie umiała panować nad zazdrością. Była okropnie zła, że opiekunki nawiązują tak bliski kontakt z jej dziećmi - powiedziała Katie Nicholl, królewska korespondentka.

Po kilku miesiącach Diana nie wytrzymała presji i zwolniła Barbarę, William miał wtedy tylko 4 lata. William w tym krótkim czasie zdążył polubić swoją nianię na tyle, że zaprosił ją na swój ślub z Kate.

Jak myślicie, czy rzeczywiście była aż tak zazdrosna?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Jeśli interesujesz się rodziną królewską, koniecznie sprawdź, czy rozwiążesz nasz quiz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów