Wspólna cecha Kate, Meghan i księżnej Diany wyszła na jaw! Widać gołym okiem

Paulina Ermel 10.05.2018
Księżna Kate, księżna Diana, Meghan Markle
Fotografia: Eastnews

Wygląda na to, że książę William i książę Harry związali się z kobietami, które na pewno w jednym bardzo przypominają ich mamę.

Kolejny królewski ślub coraz bliżej. Oczy całego świata skierowane są teraz na narzeczoną księcia Harry'ego. Pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących sukni ślubnej przyszłej panny młodej. Nie brakuje też porównań wybranki Harry'ego do jego zmarłej mamy. Okazuje się, że w jednym Meghan Markle jest do księżnej Diany bardzo podobna. Tę cechę posiada także księżna Kate!

Zobacz także: Meghan Markle z wosku stanęła w Muzeum Madame Tussauds

Co łączy księżną Kate, księżną Dianę i Meghan Markle?

Chodzi o charakterystyczny pieprzyk, który księżna Diana miała po lewej stronie nad górną wargą. Rzadko zakrywała go makijażem. W tym samym miejscu pieprzyk ma także Meghan. Aktorka uwielbia swoje piegi i znamiona, dlatego również chętnie go eksponuje.

Z kolei księżna Kate ma pieprzyk nad górną wargą, ale po prawej stronie. Jeżeli przyjrzymy się uważnie figurom woskowym, znajdującym się w Muzeum Madame Tussauds, zauważymy, że one także zachowały tę cechę. Twórcy figur uznali ją widocznie za bardzo istotną.

Zauważyliście wcześniej to podobieństwo?

Zobacz także: O tej pasji księżnej Kate wie mało kto. Wzbudza wiele kontrowersji

Jakie kobiety mają powodzenie u mężczyzn?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów