Księżna Camilla uroczo wypowiedziała się o swoim mężu. Książę Karol powinien być z niej dumny

Sandra Banach 24.10.2019
Księżna Camilla i Książę Karol
Fotografia: East News

Księżna Camilla na jednej z oficjalnych podróży, w której nie uczestniczył jej mąż, zdradziła, dlaczego jest dobrą żoną. Te słowa książę Karol zapamięta bardzo długo.

Książę Karol aktualnie przebywa w Tokio. Poleciał tam na kilka dni, aby uczestniczyć w ceremonii intronizacji cesarza Naruhito. W tej podróży nie towarzyszy mu żona. Księżna Camilla wyznała niegdyś, że bardzo boi się latania i w związku z tym nie zawsze towarzyszy ukochanemu w zagranicznych podróżach. W tym samym czasie księżna Kornwalii złożyła oficjalną wizytę na ekologicznej farmie serów.

Księżna Camilla w uroczych słowach o swoim mężu

Księżna Camilla to druga żona księcia Karola. Ojciec Harry'ego i Williama związał się z nią po tragicznej śmierci Lady Di.

W podróży po The Bath Soft Cheese Company w Kelston w Somerset żona księcia Karola zwiedziła ekologiczne farmy sera i poznała dzieci, które uczą się o produkcji tego produktu.

Jak podaje brytyjski portal Hello!, księżna Kornwalii otrzymała w prezencie pudełko serów. Gdy dziękowała, wspomniała o swoim mężu i zażartowała z bycia dobrą żoną.

W tej chwili nie ma go, jest w Japonii, ale mogę być dobrą żoną i dzielić się nimi z nim po jego powrocie – powiedziała.

Księżnej Camilli coraz częściej zdarza się żartować z syna królowej Elżbiety II. Nie zdarzało się to księżnej Dianie.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II rezygnuje z kolejnych obowiązków. Co się dzieje?

Uwielbiasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów