Meghan i Harry mają konkurencję. Książęca para ze Szwecji podbija internet

Hanna Skowron 01.06.2018
Meghan i Harry mają konkurencję. Książęca para ze Szwecji podbija internet
Fotografia: George Rogers/SIPA

Wydaje się, że Harry i Meghan to obecnie najpopularniejsza książęca para na świecie. Ta pozycja może jednak zostać wkrótce zagrożona. 

W czerwcu 2015 roku Szwedzi ze wzruszeniem wpatrywali się w ekrany telewizorów, gdy przed ołtarzem stanęli książę Karol Filip i była modelka Sofia Hellqvist. Dziś świat sobie o nich przypomniał.

Karol Filip i Sofia poznali się w 2009 roku w jednym z nocnych klubów nocnych w Sztokholmie. Ona miała za sobą udział w licznych sesjach zdjęciowych i w telewizyjnym reality show, w którym też okrzyknięto ją najpiękniejszą Szwedką. On ukończył służbę w marynarce wojennej, po czym zajął  się designem i… wyścigami samochodowymi. Sam też nie bez powodu wielokrotnie uznawany był za najseksowniejszego księcia na świecie.

Zobacz także: Jak Harry poznał Meghan Markle?  

Książę szybko zachwycił się urodą Sofii i zabrał ją przed ołtarz, z kolei świat zachwycił się nimi. Ale jak można ich nie lubić? Książę uwielbia wyścigi samochodowe, księżna pomaga ubogiej młodzieży w RPA, a na ich ślubie zagrał... DJ Avicii, który zmarł niespodziewanie w piątek, 20.04 tego roku.

Zobacz także: Jak wygląda szwedzki książę, syn Karola Filipa, Aleksander?

Dziś, 3 lata po ślubie 39-letni Karol Filip i 33-letnia Sofia właśnie udostępnili swój profil na Instagramie szerokiej publiczności, a świat zwariował. Oni są lepsi i piękniejsi od Harry’ego i Meghan! – piszą internauci.

Para ma na swoim koncie kilka wyjątkowo uroczych zdjęć w towarzystwie dwuletniego księcia Aleksandra i ośmiomiesięcznego księcia Gabriela. Zdjęcia tej pary udowadniają, że książę i księżna z wielką pasją podchodzą do swoich królewskich obowiązków, filantropijnych działalności, swojego hobby czy rodzinnych chwil. Internautom właśnie pokazali, że są czymś więcej niż tylko atrakcyjną parą. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów