Książę William złamał serce Dianie. Tego nie spodziewała się po swoim synu!

Julita Buczek 31.10.2018
księżna Diana
Fotografia: Instagram @the_diana___

Książę William złamał serce swojej matce. Poszło o błahostkę.

Chociaż od śmierci księżnej Diany minęło już prawie 21 lat, cały czas na jaw wychodzą różnego rodzaju informacje. Niektóre plotki dotyczą jej małżeństwa, inne kontaktów, jakie łączyły ją z królową Elżbietą II. Bez wątpienia cała postać Diany wzbudza wiele emocji nawet po śmierci, która nastąpiła zbyt wcześnie (kiedy zmarła, miała 36 lat).

Dzieci księżnej Diany złamały jej serce?

Księżna była bardzo mocno związana ze swoimi synami. Kiedy tylko mogła, opiekowała się nimi i starała się zapewnić im normalne dzieciństwo. Chodzili razem do parku czy odwiedzali McDonald'sa. Nie zawsze jednak wszystko układało się po ich myśli. Kiedy Diana musiała wyjechać w sprawach służbowych, zmuszona była do zostawienia synów pod opieką kogoś obcego. W najnowszym dokumencie "Serving the Royals: Inside the Firm", producenci próbowali udowodnić, że księżna Diana była zazdrosna o nianię księcia Williama. W programie zamieszczono nawet wypowiedź jednej z królewskich korespondentek, która twierdziła, że: 

Księżna Diana chciała sama wychowywać swoje dzieci. Niestety, wymuszono na niej, by zatrudniła królewską nianię, Barbarę Barnes. Źle zniosła, gdy okazało się, że William ją uwielbia. To była ta gorsza strona Diany – nie umiała panować nad zazdrością. Była okropnie zła, że opiekunki nawiązują tak bliski kontakt z jej dziećmi.

Diana postanowiła zwolnić Barbarę, kiedy William miał cztery lata. Ciekawostką jest fakt, że 24 lata później książę zaprosił Barnes na swój ślub. Pokazuje to silną więź, która łączyła go z Barbarą.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Rodzina królewska to bardzo ciekawy temat. Sprawdź, swoją wiedzę na jej temat w naszym quizie.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów