Książę William zgolił włosy. Jak prezentuje się w nowym wydaniu?

Katarzyna Leszczyńska 19.01.2018
Książę William zgolił włosy
Fotografia: EAST NEWS

To interesująca odmiana.

Członkowie rodziny królewskiej rzadko eksperymentują ze swoim wyglądem. Dlatego też wszelkie zmiany są ogromnym zaskoczeniem dla całego świata. Tak też było ostatnio. Zwłaszcza, że nikt się nie spodziewał, że na zmianę fryzury zdecyduje się książę William, który do tej pory był wierny jednemu obliczu. Najwidoczniej jednak zaczęły mu przeszkadzać bardzo widoczne zakola, z których był znany. Dlatego też książę ostatecznie zdecydował się na zgolenie włosów.

W czwartek William pojawił się w jednym z londyńskich szpitali z powodu rozpoczęcia krajowego programu pomocy weteranom w znalezieniu pracy w angielskiej służbie zdrowia. Uwagę zgromadzonych i mediów zwróciła jednak przede wszystkim fryzura księcia. William obecnie postawił na bardzo mocne cięcie i niemalże całkowicie zgolił swoje włosy. Na głowie pozostawił jedynie krótkiego „jeża”.

Książę William w nowej fryzurze
Fotografia: EAST NEWS

Dzięki nowej fryzurze zakola księcia Williama nie rzucają się aż tak w oczy. Ciekawe, czy wpływ na zmianę fryzury męża miała Kate, która zawsze zachwyca nienagannym wyglądem. A waszym zdaniem książę wygląda korzystnie w takim wydaniu?

Książę William i księżna Kate
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę William i księżna Kate z dziećmi
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę William, księżna Kate, książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę William i księżna Kate
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Jakie fryzury będą najmodniejsze w 2018 roku? Zobaczcie w galerii poniżej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów