Książę William zdradził, które z jego dzieci sprawia największe kłopoty. Będziecie zaskoczeni!

Zuzanna Morska 07.10.2020
Dzieci księżnej Kate i księcia Williama
Fotografia: Rex Features/East News

Podczas jednej z rozmów ze swoimi poddanymi książę William zdradził, które z jego dzieci najbardziej psoci. Spodziewaliście się tego?

Na początku października światło dzienne ujrzał dokument... księcia Williama! Produkcja pt. "A Planet for Us All" to tak naprawdę portret wnuczka królowej Elżbiety, jakiego nie znacie - mężczyzny, który działa na rzecz planety, środowiska i na rzecz ludzi, którzy walczą o lepsze jutro.

W dokumencie widać m.in. spotkania Williama z ludźmi, którzy angażują się w sprawy środowiska, ale też widać jego spotkania z wiernymi fanami brytyjskiej rodziny królewskiej. W trakcie jednego z nich książę opowiadał o swojej rodzinie - w tym swoich dzieciach. Zdradził przy okazji, która z jego pociech sprawia najwięcej problemów.

Książę William zdradził, które z jego dzieci sprawia największe kłopoty

Książę William w "A Planet for Us All" zdradził m.in., jak bardzo jego życie zmieniło się, kiedy na świat przyszły jego dzieci. I jak bardzo zmienił perspektywę, a także patrzenie na przyszłość.

Możesz być szczęśliwym młodym facetem, cieszyć się imprezami, a potem nagle myślisz: Jest tu mała osoba i ja jestem za nią odpowiedzialny. Teraz mam George’a, Charlotte i Louisa – oni są moim życiem. Moje spojrzenie na świat całkiem się zmieniło - zdradził.

W dokumencie zarejestrowano też wizytę księcia w Liverpoolu, gdzie odwiedził on m.in. grupę dzieci, które zbudowały Bugingham Palace, czyli... hotel dla robaków! To właśnie jedna z dziewczynek zapytała księcia o to, czy córka Williama - Charlotte - jest bardziej niegrzeczna od jego najstarszego syna - George'a.

Czy księżniczka Charlotte jest bardziej bezczelna, niż książę George?- spytała Daisy.

William odpowiedział szczerze.

Oboje są tak samo bezczelni.

Z kolei inna, bardzo energiczna dziewczynka zaczęła rozmawiać z księciem na temat... używania nici dentystycznej. W pewnym momencie to książę zapytał, czy jego rozmówczyni lubi wpadać w tarapaty. Pokusił się też o prywatne wyznanie.

Lubisz kłopoty? Jesteś jak moja mała Charlotte! Z wiekiem dostarcza więcej problemów niż George - zdradził.

Spodziewaliście się, że to właśnie córeczka Kate i Williama będzie tą najbardziej niesforną?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów