Książę William zabrał Kate na romantyczną randkę. Sam zdradził jej szczegóły!

Zuzanna Morska 11.03.2020
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna i książę niemal w ogóle nie opowiadają o życiu prywatnym. Tym razem jednak William postanowił zrobić wyjątek. Zabrał Kate na randkę, a jeszcze później publicznie zdradził jej szczegóły!

Księżna Kate i książę William dla wielu uchodzą za wzór. Zgodne małżeństwo świetnie sprawdza się w reprezentowaniu brytyjskiej monarchii w kraju i na świecie. W dodatku zakochani doczekali się trojga dzieci, z których są niezwykle dumni.

Podczas ostatniej wizyty w Irlandii księżna Kate zdradziła, w jakiej dyscyplinie sportowej sprawdza się córka pary książęcej Charlotte. Do rozmowy włączył się także książę William, który odniósł się do umiejętności swojego dziecka i przy okazji zdradził, gdzie zabrała na randkę swoją żonę!

Książę William zabrał księżną Kate na randkę

Para książęca jakiś czas temu odwiedziła malowniczą Irlandię. Kate i William spotkali się tutaj z przedstawicielami irlandzkiej społeczności, mieli okazję skosztować lokalnego piwa, ale też z zapartym tchem oglądali występy różnych artystów.

Podczas wizyty w irlandzkim Galway para książęca miała okazję obejrzeć występ artysty, których chodził po linie. Księżna nie mogła się powstrzymać od komentarza na temat tej dyscypliny sportowej.

Charlotte interesuje się gimnastyką. Robi gwiazdy, ćwiczy stanie na rękach.Ta dyscyplina jest dobra dla rozwijania umiejętności równowagi - powiedziała księżna.

Do rozmowy wtrącił się także książę William, który całkowicie zgodził się z opinią żony. W dodatku zdradził przy okazji, gdzie zabrał ukochaną ostatnio na randkę! Okazuje się, że para wybrała się razem na występ kanadyjskiej formacji artystycznej specjalizującej się w pokazach sztuki cyrkowej i ulicznej!

Elastyczność jest naprawdę dobra dla zdrowia. Niedawno poszliśmy obejrzeć Cirque du Soleil, było niesamowicie - powiedział William.

I choć impreza nie była prywatna, wygląda na to, że Kate i William udali się tam wyłącznie po to, żeby spędzić trochę czasu razem i się zrelaksować.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów