William o Dianie: "Byłaby koszmarną babcią". Książę rozczulił Anglików

Malwina Wasilewska 06.02.2020
książę William
Fotografia: VICTORIA JONES/AFP/East News

Te słowa Williama cytują dziś media z całego świata!

Od śmierci księżnej Diany minęły już 22 lata, ale jej najbliżsi wciąż często ją wspominają. Książę William udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyznał, że Diana byłaby... koszmarną babcią.

Jaką babcią byłaby księżna Diana?

Diana odgrywała w życiu Williama bardzo ważną rolę. Teraz zależy mu na tym, aby jego dzieci wiedziały na jej temat jak najwięcej. Książę wyznał, że często opowiada o niej George'owi i Charlotte:

Gdy kładę George'a lub Charlotte do łóżka, regularnie opowiadam o niej i staram się przypominać, że w ich życiu były dwie babcie. To ważne, aby wiedziały, że ona istniała - powiedział książę William.

Książę William w filmie dokumentalnym "Księżna Diana: Nasza matka" rozczulił fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. W zabawny sposób wyznał, że księżna Diana byłaby koszmarną babcią.

Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnie koszmarną babcią. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem by sobie poszła do siebie – zażartował William.

Jak widać, Diana wcale nie byłaby taka fatalna w roli babci... :)

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów