Książę William skomentował zaręczyny Harry'ego i Meghan Markle. Przy okazji zdradził wstydliwy sekret brata

Katarzyna Leszczyńska 01.12.2017
Książęta William i Harry oraz Meghan Markle
Fotografia: Fotografie: ONS

William wbija szpilę Harry'emu. 

Ostatnio cały świat żyje zaręczynami księcia Harry’ego z Meghan Markle. Przyszła para młoda przyjmuje wiele gratulacji. Wśród nich znalazły się oczywiście słowa brata Harry’ego, księcia Williama. Książę Cambridge skomentował zaręczyny Harry’ego przy pomocy mediów, ponieważ obecnie przebywa z oficjalną wizytą w Helsinkach.

William oczywiście powiedział, że jest szczęśliwy z powodu tej informacji. Życzył świeżo upieczonym narzeczonym wszystkiego najlepszego. Zdecydował się jednak obudować swoje słowa żartem, w którym zawarł pewien rodzinny sekret. Dowcip dotyczy oczywiście jego brata, który już wiosną 2018 roku stanie na ślubnym kobiercu. Ślub odbędzie się na zamku w Windsorze, w kaplicy św. Jerzego.

Osobiście mam nadzieję, że to oznacza, że Harry będzie się trzymał z dala od mojej lodówki, bo przez kilka lat wykradał z niej moje jedzenie – zażartował książę William.

Informacja o zaręczynach księcia Harry’ego z Meghan Markle obiegła świat 27 listopada. Dziś wiadomo, że zanim dojdzie do ślubu, aktorka znana z serialu „Suits” będzie musiała zmienić wyznanie z protestanckiego na anglikańskie. Taki warunek postawiła królowa Elżbieta. Sądząc po doniesieniach, rodzina królewska zaakceptowała wybrankę Harry’ego. Również jego brat, który w życzeniach, po prostu przekomarzał się z księciem, jak to w rodzeństwie bywa. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów