Meghan i William się nie znoszą?! Wystarczy spojrzeć na to wideo

Księżna Meghan w czarnym kapeluszu i książę William w mundurze
Fotografia: Pool The Telegraph/AP/East News

Nie od dziś krążą plotki, że Meghan z Harrym i Kate z Williamem za sobą nie przepadają. Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie Williama w stosunku do Meghan.

Odkąd Meghan wyszła za księcia Harry'ego, nie cichną plotki o tym, że Kate i William nie przepadają za nową członkinią rodziny królewskiej. Krążą też plotki, że księżna Sussex nie dogaduje się ze służbą. Choć od "royal wedding" wkrótce minie rok, a Meghan urodzi dziecko, wygląda na to, że między obiema parami wciąż dochodzi do nieporozumień. Wystarczy spojrzeć na wideo ze spaceru świątecznego rodziny królewskiej. Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie Meghan i Williama.

Zobacz także: Księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej! Wystarczy spojrzeć na te gesty

William nie akceptuje Meghan?

W pierwszy dzień świąt członkowie rodziny królewskiej udali się do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham, gdzie odbyło się uroczyste kolędowanie. Poddani byli zachwyceni, gdy ujrzeli "wspaniałą czwórkę" razem. Meghan z Harrym i Kate z Williamem szli ramię w ramię, zachowując jednak między sobą duży dystans.

Ten dystans może być spowodowany napięciami, ale jego przyczyną może być też niechęć Williama do królewskich "oper mydlanych". Po dramacie, który spotkał jego rodziców, nie chce publicznie okazywać emocji, aby nie dawać prasie powodów do plotek - mówi Judi James, ekspertka od mowy ciała. 

James twierdzi, że na wideo, które znalazło się w sieci, wyraźnie widać, jak Meghan próbuje złapać kontakt z Williamem, ten jednak ją ignoruję. Patrząc na to wideo, nie sposób nie odnieść wrażenia, że coś w ich relacjach nie gra. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Już wiadomo, kogo Brytyjczycy najchętniej widzieliby na tronie. Sondaż nie pozostawia wątpliwości!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów