Książę William nie chce być królem? Szokujące doniesienia!

Paulina Ermel 14.02.2019
Książę William i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Jeden z brytyjskich dziennikarzy twierdzi, że książę William nie zamierza zostać królem. Jego miejsce zająłby w takiej sytuacji jego brat, książę Harry.

Docierają do nas szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. Jeden z brytyjskich dziennikarzy, wieloletni przyjaciel księżnej Diany, ujawnił, że książę William wcale nie chce zostać królem. W takiej sytuacji tron miałby przejąć książę Harry!

Książę William nie chce zostać królem

Obecnie następcą tronu jest książę Karol. Brytyjczycy jednak wielokrotnie twierdzili, że powinien się od razu zrzec tronu na rzecz Williama. Okazuje się jednak, że William wcale nie chce być królem.

Dziennikarz Jeremy Paxman twierdzi, że książę William jeszcze za czasów życia księżnej Diany, wielokrotnie twierdził, że nie chce zostać królem. To właśnie wtedy książę Harry miał powiedzieć, że "weźmie tę robotę" za niego.

Myślicie, że taki scenariusz jest gotowy? Prawda jest taka, że William idealnie pasuje Brytyjczykom na króla, ale jednocześnie Harry w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Ustatkował się i uspokoił.

A wy kogo widzielibyście na tronie Anglii?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle był jednym z najważniejszych wydarzeń 2018 roku. Pamiętacie jeszcze jak prezentowali się podczas tej uroczystości? Mamy dla was małą przypominajkę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów