Książę William pokazał zdjęcie z czasów studiów. Fotografia ma drugie dno

Książę William pokazał zdjęcie z czasów studiów.
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal

Książę William opublikował zdjęcie z lat młodości. Pozuje na nim z tajemniczą kobietą. Okazuje się, że cel opublikowania fotografii był bardzo szczytny.

Książę William często angażuje się w działalność organizacji charytatywnych. Jako przyszły następca brytyjskiego tronu chce świecić przykładem i wspierać tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Teraz zdecydował się opublikować zdjęcie z przeszłości. Prywatna fotografia z tajemniczą kobietą ma zwrócić uwagę na inny szczytny cel.

Książę William opublikował fotografię z prywatnej kolekcji

Na zdjęciu widzimy młodego księcia Williama, który obejmuje tajemniczą kobietę. Fotografia została wykonana w latach studenckich księcia Cambridge. Okazuje się, że wszystko ma związek z organizacją Centrepoint, którą William wspiera od lat.

Otworzyłem moje oczy na problem, z którym boryka się tak wielu młodych ludzi z Londynu... bezinteresowna służba, jaką reprezentuje Centrepoint, pozostała we mnie. Od kiedy zostałem jego patronem, mam zaszczyt być świadkiem z pierwszej ręki i z najwyższym podziwem podchodzę wielkiej pracy wolontariuszy - podkreślił w opisie pod zdjęciem.

Okazuje się, że czarnoskóra kobieta, z którą pozował William, sama kiedyś potrzebowała pomocy organizacji.

Tułałam się pomiędzy różnymi B&B w okolicy, aż w końcu zostałam skierowana do Centrepoint. Wróciłam do college'u, pomogli mi odzyskać zdrowie psychiczne i wspierali mój budżet - cytuje kobietę rodzina królewska na oficjalnym profilu na Instagramie.

Działalność charytatywna księcia Williama jest godna podziwu. Przyszły następca tronu odwiedził Centrepoint z okazji uroczystości 50-lecia istnienia organizacji.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry spędzą święta w USA? "Zranili uczucia królowej"

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów