Książę William wdał się w płomienny romans! Zobacz jego wybrankę

Książę William w mundurze
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Książę William nie zawsze był tak ułożony. Okazuje się, że wdał się w płomienny romans z arystokratką. Ciekawe, czy księżna Kate o tym wie.

Książę William i księżna Kate od 8 lat są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Choć mówiło się wiele o problemach w ich związku, oni wciąż stawiają wspólnie czoła wszystkim plotkom i pokazują, że nic nie jest im straszne. Okazuje się, że William jednak miał romans! Na szczęście miał on miejsce na jakiś czas przed poznaniem z Kate. Biografka księcia wyjawiła szczegóły tego płomiennego romansu.

Zobacz także: Konflikt w rodzinie królewskiej nie zaczął się od Kate i Meghan? Nowy dokument wszystko wyjaśnia!

Książę William miał romans

Katie Nicholl to biografka księcia Williama, która jakiś czas temu wydała książkę "William i Harry". Właśnie w niej możemy przeczytać o romansie Williama z młodą arystokratką, Arabell Musgrave.

Na początku Arabell należała do grona najbliższych znajomych księcia. Później przyjaźń przerodziła się w płomienne uczucie. William i Arabell byli parą od 2001 roku. Według informacji zawartych w książce, para uwielbiała spędzać wspólnie czas i wymykała się na tajemnicze spacery, z dala od paparazzich.

Okazuje się, że ich związek nie przetrwał ze względu na studia Williama. Zakończył się zaledwie po roku. Książę musiał wyjechać, żeby rozpocząć studia. Właśnie na nich poznał Kate Middleton, z którą w 2011 roku wziął ślub. My oczywiście cieszymy się z takiego rozwoju sytuacji. A wy jak myślicie? Arabell mogłaby być równie dobrą księżną jak Kate? Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda była dziewczyna księcia Williama.

Zobacz także: Księżna Diana zawstydzała Williama! Dlaczego książę czuje żal?  

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów