Książę William i księżna Kate swoją decyzją dotyczącą Charlotte zdenerwowali Brytyjczyków. "Dlaczego zrobiono wyjątek?"

Anna Respondek 05.12.2017
Kate Middleton i Charlotte
Fotografia: EAST NEWS

Czy powinni byli to robić?

Książę William i księżna Kate niedługo zostaną ponownie rodzicami. Póki co skupiają się jednak na swoich dwóch pociechach, księciu George'owi i księżniczce Charlotte. W ostatnich dniach do mediów przedostała się wiadomość na temat najnowszego ulubionego hobby 3-letniej księżniczki. 

Okazało się, że książęca para wysłała swoją córkę na lekcje tenisa. Jak podaje brytyjski portal Thesun.co.uk, dziewczynka jest zachwycona takimi zajęciami i ma do tego wrodzony talent.

Kate i William są przekonani, że Hurlingham Club jest idealnym miejscem dla Charlotte na początek. Są pewni, że pokocha to, już się tak stało. Wydaje się, że ma naturalny talent - twierdzi źródło.

Wygląda na to, że nie wszystkim decyzja Williama i Kate przypadła do gustu. Klub, do którego wysłali księżniczkę, ma swoich stałych członków. Z kortów umieszczonych na jego terenie można korzystać jedynie wtedy, kiedy posiada się klubową kartę. Dla Charlotte ten przepis został złamany.

Niektórzy stali klienci uważają, że Charlotte nie powinna mieć możliwości grania w klubie. Zasady są bardzo surowe i nie rozumieją, dlaczego mają być robione wyjątki, nawet dla rodziny królewskiej - dodaje informator. 

Klub został założony w 1898 roku i jest uznawany za najlepszy w całej Anglii. 

giphy-downsized
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów