Książę William publicznie flirtuje z żoną! Podarował Kate różę [wideo]

Księżna Kate w płaszczu i książę William w garniturze i płaszczu schodzą po schodach w Bradford
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William rzadko pozwalają sobie na pokazywanie uczuć publicznie. Ostatnio zrobili wyjątek. Czuły gest Williama poruszył wszystkich zebranych!

Członkowie rodziny królewskiej starają się być powściągliwi w ukazywaniu uczuć, przede wszystkim publicznie. Do niedawna było to wręcz nie do pomyślenia. Tę zasadę przełamali księżna Meghan i książę Harry, którzy od ogłoszenia zaręczyn nie kryli się ze swoimi uczuciami. Dzięki nim pewności siebie nabrali także księżna Kate i książę William. Ostatnio pojawili się po raz pierwszy po wybuchu "Megxitu" i zaskoczyli wszystkich poddanych! Zobaczcie to nagranie.

Zobacz także: Księżna Kate otwarcie o czwartej ciąży! W końcu zdradziła, czy planuje kolejne dziecko

Książę William i księżna Kate flirtują publicznie

Księżna Kate i książę William 15 stycznia udali się w oficjalną wizytę do Bradford. To właśnie tam książę zaskoczył wszystkich zebranych czułym gestem skierowanym w stronę swojej żony.

Para książęca przywitała się z mieszkańcami, szczerze się uśmiechała i machała w ich kierunku. W pewnym momencie William pozwolił sobie na drobny flirt z Kate

Książę William podarował swojej ukochanej żonie białą różę na oczach wszystkich mieszkańców Bradford! Jego gest został uwieczniony na krótkim nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Para książęca dostała bukiet białych róż od zebranych w Bradford poddanych. William wpadł na pomysł, żeby jeden z kwiatów wyjąć i podarować Kate na oczach wszystkich. Jego zachowanie przeanalizowała ekspertka od mowy ciała, Judi James, dla serwisu "DailyMail".

Ten romantyczny gest jest jasnym sygnałem, że książęca para cieszy się ze spotkania z mieszkańcami podczas sprawowania swoich książęcych obowiązków - mówi kobieta.

Na początku spotkania Kate i William nie byli jednak tak pewni siebie. Obawiali się tego, jak zostaną przyjęci po decyzji Meghan i Harry'ego. Spontaniczna sympatia tłumu nadała im jednak pewności siebie.

William opuścił nawet gardę i flirtował z żoną. Jego zachowanie w stosunku do tłumu, zważywszy na humor i gestykulację, sugeruje, że znów czuje się pewnie - dodała James.

Okazuje się zatem, że kontrowersje wokół rodziny królewskiej nie wpłynęły na relacje między Kate i Williamem. I bardzo dobrze!

Zobacz także: Była dziewczyna Harry'ego komentuje odejście księcia i księżnej Meghan z dworu! "Czuję się dziwnie"

Lubisz Kate i Williama? A może wolisz innego członka rodziny królewskiej? Sprawdź, którego z nich przypominasz najbardziej.

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów