Książę Louis debiutuje z dziadkiem na okładce! Nasze serce zdobyło zdjęcie zza kulis

Księżna Kate i książę Louis roześmiany podczas chrztu księcia Louisa
Fotografia: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Uwielbiamy dzieci Kate i Williama! Ostatnio nasze serce zdobył najmłodszy syn pary, książę Louis, który zadebiutował na okładce ze swoim dziadkiem.

Bycie księciem od małego wiąże się z wieloma obowiązkami. Ostatnio niespełna siedmiomiesięczny syn Kate i Williama, książę Louis, zaliczył debiut na okładce magazynu. Zdjęcie jest o tyle wyjątkowe, że jest na nim ze swoim ukochanym dziadkiem. Widać, że książę Karol doskonale czuje się w towarzystwie najmłodszego wnuka. Obaj szczerze śmieją się na zdjęciu. Ta fotografia skradła nasze serca, ale najbardziej spodobała nam się zupełnie inna, zza kulis tej niezwykłej sesji.

Książę Louis zrobił psikusa Karolowi

Obie fotografie pochodzą z oficjalnej sesji z okazji 70. urodzin księcia Karola. Syn królowej Elżbiety pozował do nich z najbliższą rodziną, czyli żoną, synami, ich żonami oraz z wnukami. W sieci pojawiła się fotografia zza kulis sesji. Widzimy na niej roześmianą rodzinę i księcia Karola doskonale czującego się w towarzystwie wnucząt. Na kolanach trzyma księcia George'a, gwiazdą zdjęcia jest jednak książę Louis. Maluch wychylił się z ramion mamy, żeby złapać swojego dziadka za nos! Ta sytuacja, jak widać, rozbawiła wszystkich zebranych. Nas także!

Dzieci są bardzo pocieszne i zazwyczaj bardzo szczere w tym co robią. Dlatego tak uwielbiamy royal babies! Niedawno zachwycaliśmy się księżniczką Charlotte, która machała fotoreporterom po narodzinach swojego brata. Teraz nasze serca zaczyna skradać najmłodszy członek dynastii Windsorów. I już nie możemy doczekać się dziecka Meghan i Harry'ego, które przyjdzie na świat na wiosnę przyszłego roku. 

Zobacz także: Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów