Diana o pierwszej randce z Karolem: "Rzucił się na mnie". Nowe fakty wyszły na jaw

Księżna Diana uśmiechnięta w białej sukni i tiarze
Fotografia: Charles Tasnadi/Associated Press/East News

Związek księżnej Diany i księcia Karola od początków był burzliwy. Nowe doniesienia są szokujące. Opowiedziała o nich sama Diana w rozmowie z dziennikarzem.

Od dawna wiadomo, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie należało do udanych. Po śmierci Lady Di głośno zrobiło się o jej biografii, która została napisana przez Andrew Mortona. Dziennikarz przez jakiś czas prowadził prywatne rozmowy z księżną. Te taśmy bez wątpienia ujawniły wiele sekretów rodziny królewskiej. Jeden z nich dotyczył pierwszej randki Karola i Diany. Okazuje się, że wówczas książę zrobił coś, co zaskoczyło Dianę i jednocześnie bardzo jej się nie spodobało.

Książę Karol rzucił się na Dianę

Karol na początku spotykał się z siostrą Diany, lady Sarah. To jednak Diana ostatecznie bardziej przypadła mu do gustu. Książę spotkał ją w rezydencji swojego przyjaciela. Siedzieli razem i rozmawiali. Diana starała się go pocieszyć po pogrzebie jednego z lordów. 

Był pan przerażająco smutny w kościele na pogrzebie Lorda Mountbattena. To najtragiczniejszy widok, jaki widziałam w życiu. Moje serce krwawiło. Pomyślałam sobie, że jest pan taki samotny i ktoś powinien się panem zaopiekować - Diana odtworzyła swoją rozmowę z Karolem.

To właśnie wtedy wydarzyło się coś, co bardzo zaskoczyło przyszłą księżną.

W tym momencie dosłownie się na mnie rzucił. To było dziwaczne. Między nami nie było chemii. Nie spodobało mi się to. Mężczyźni nie powinni być tak bezpośredni, nie wiedziałam jak się zachować, nigdy nie miałam chłopaka. Coś mnie hamowało - zdradziła Diana.

Później Karol i Diana spotkali się na kilku randkach, a następnie książę oświadczył się swojej wybrance. Już przed ślubem Diana dowiedziała się, że Karol ma romans z Camillą, było jednak za późno na odwołanie uroczystości.

Zobacz także: Książę Karol chciał odwołać ślub z Dianą!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów