Książę Karol otwarcie o imieniu dziecka Harry'ego i Meghan. To właśnie te imiona biorą pod uwagę

Anna Respondek 24.11.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Książę Karol z radością opowiadał o kolejnej wnuczce lub wnuku. 

Ciąża księżnej Meghan zelektryzowała fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Od tego momentu media nie odstępują przyszłych rodziców na krok, a fotoreporterzy na kolejnych zdjęciach uwieczniają promienną księżną i szczęśliwego Harry'ego. Od kiedy podano oficjalną informację o ciąży, bukmacherzy rozpoczęli wyścig i obstawianie imienia przyszłego członka rodziny. Choć jest to ściśle skrywana tajemnica, książę Karol, przyszły dziadek, postanowił uchylić ostatnio nieco rąbka tajemnicy. 

Książę Karol o imieniu dziecka Meghan i Harry'ego

Ostatnio książę Karol wraz z Camillą uczestniczyli w przyjęciu w Australia House w Londynie. Właśnie tam książę postanowił publicznie opowiedzieć co nieco na temat ciąży i przyszłego wnuka lub wnuczki. Należy podkreślić fakt, że Harry i Meghan będąc w podróży w Australii ogłosili ciążę księżnej, więc może właśnie to zainspirowało Karola do ujawnienia tajemnicy. 

Nawiasem mówiąc, panie i panowie, mój syn Harry powiedział mi, że podczas jego ostatniej podróży po Australii on i jego żona otrzymali wiele sugestii na temat tego, jak nazywać ich przyszłe dziecko. Tak między nami, podejrzewam, że na krótkiej liście znajdują się Kylie i Shane - zdradził. 

Karol przyznał również, że są imiona, które nigdy nie znajdą się na głównej liście Meghan i Harry'ego.

Panie i panowie nie będę trzymał was w niepewności, jeśli chodzi o Ednę i Les - powiedział. 

A wy, jakie imię nadalibyście swojemu dziecku?

Meghan stała się jedną z ikon świata mody. Zobaczcie 5 jej najlepszych stylizacji z ostatnich miesięcy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów