Książę Karol chce odciąć Harry'ego i Meghan od pieniędzy? A dostawali od niego krocie!

Zuzanna Morska 10.01.2020
Książę Karol i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Ojciec księcia Harry'ego zdenerwował się sytuacją, do której doprowadzili Meghan i Harry. Odetnie ich od pieniędzy?

Księżna Meghan i książę Harry ogłosili 8 stycznia, że zamierzają "odejść z rodziny królewskiej". Przestaną pełnić obowiązki wynikające z przynależności do rodziny królewskiej i uniezależnią się finansowo.

Decyzja ta rozwścieczyła nie tylko fanów rodziny królewskiej, ale też królową, która podobno o niczym nie wiedziała, a także księcia Karola. Zamierza on podjąć stosowne kroki w związku z decyzją syna i jego żony. To się może dla nich źle skończyć!

Książę Karol odcina Harry'ego i Meghan od pieniędzy

Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Jest to związane z tym, że chcą dzielić życie między Wielką Brytanię a Amerykę Północną. Chcą też być niezależni finansowo.

Swoją decyzją para książęca wywołała niemałe zamieszanie. Nie spodobała się ona fanom rodziny królewskiej, ale też jej członkom. Wygląda na to, że takie kroki Harry'ego i Meghan zdenerwowały również księcia Karola.

Następca brytyjskiej tronu, a także tata księcia Harry'ego ma podobno odciąć ich od pieniędzy. Tę szokującą informację podaje tytuł "DailyStar".

Co to oznacza dla pary książęcej Sussexu? Otóż okazuje się, że w poprzednim roku książę Karol wypłacił Harry'emu ok. 2 mln funtów. Teraz z kolei księżna i książę nie dostaną od niego grosza.

Co sądzicie o ich decyzji?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów