Książę Karol kazał Williamowi odejść od Kate Middleton. Padły mocne słowa!

Julita Buczek 29.05.2019
kate i william się rozstają
Fotografia: Shutterstock

Książę Karol ostro zareagował i kazał zakończyć związek Williama i Kate.

Książę William oraz księżna Kate pobrali się w 2011 roku. Choć od tego czasu minęło już parę lat, to cały czas na jaw wychodzą doniesienia na temat ich relacji przed ślubem. Niedawno w mediach pojawiła się informacja na temat tego, że książę Karol miał nie chcieć, aby William oświadczył się Kate.

Książę Karol odradzał ślub Williamowi

Początki znajomości księżnej Kate oraz księcia Williama nie zapowiadała im świetlanej przyszłości. Para poznała się na studiach, to właśnie wtedy zaczęli się przyjaźnić, a po kilku miesiącach ich relacja przeobraziła się w romans. W trakcie trwania związku para rozchodziła się i schodziła z powrotem. Jak donosi Christopher Andersen (napisał o tym w książce "William and Kate: A Royal Love Story"), to właśnie książę Karol powiedział synowi, aby zerwał z Kate.

Słuchaj, mam 25 lat, jestem zbyt młody, by wziąć ślub, nie chcę się jeszcze angażować – miał powiedzieć książę William do Karola.

To jest nieuczciwe wobec niej, nie trzymaj Kate w niepewności i zakończ to – miał odpowiedzieć książę Karol. 

Wygląda na to, że książę William nie przejął się radami ojca i jednak wybrał miłość. Książęca para doczekała się trójki pociech i uchodzi za bardzo szczęśliwą rodzinę.

Według was William powinien posłuchać rady ojca?

Zobacz także: Doda w lawendowej stylizacji za 240 tysięcy złotych. To rekord?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów