Książę Karol złamał królewski protokół! Takiego gestu nikt się po nim nie spodziewał

Książę Karol w niebieskiej koszuli i płaszczu
Fotografia: Jan KUCHARZYK/East News

Książę Karol rzadko pozwala sobie na takie rzeczy. Syn królowej Elżbiety ostatnio złamał królewski protokół! Wszystko przez jeden, niewinny gest.

Młodzi członkowie rodziny królewskiej przyzwyczaili nas już do tego, że niekiedy naginają rygorystyczne zasady, które narzuca protokół dworski. Królowa Elżbieta i jej dzieci jednak do tej pory trzymali się twardych reguł. Dlatego też jesteśmy w szoku po przeczytaniu informacji, które właśnie podały brytyjskie media. Okazuje się, że królewski protokół ostatnio złamał... książę Karol! Syn królowej Elżbiety wykonał jeden gest, którego nie powinien był czynić. 

Zobacz także: Księżna Meghan aż dwukrotnie złamała królewski protokół podczas spotkania z Beyoncé!

Książę Karol złamał królewski protokół 

Książę Karol i księżna Camilla odwiedzili ostatnio Kornwalię. Spotkali się tam ze swoimi poddanymi. Sądząc po materiałach medialnych, które udokumentowały tę wizytę, Karol czuł się podczas niej bardzo swobodnie.

Najwidoczniej syn królowej Elżbiety w pewnym momencie za bardzo się "wyluzował". Kamery zarejestrowały jak 70-latek przybił żółwika jednemu z poddanych! 

Wideo pojawiło się na oficjalnym koncie książąt Kornwalii na Twitterze. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przywitali książęcą parę Kornwalii uściskami dłoni, ciepłymi pozdrowieniami i... żółwikiem - możemy przeczytać w poście.

Po kim, jak po kim, ale po księciu Karolu nie spodziewaliśmy się takiego "luzu". Musimy przyznać jednak, że to bardzo miłe. Podobnego zdania są poddani brytyjskiej rodziny królewskiej.

Cudownie. 

Miło z jego strony - piszą internauci.

A jak wy myślicie? Takie "nagięcie zasad" przez następcę tronu jest w porządku?

Zobacz także: Barbra Streisand miała romans z księciem Karolem? Zaskakujące doniesienia!

Jesteś tak "wyluzowany" jak książę Karol? A może bliżej ci do innego członka rodziny królewskiej? Sprawdź, którego z nich przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów