Książę Harry złamał protokół w dniu ślubu aż dwa razy! Szczegóły wyszły na jaw

Paulina Ermel 08.08.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Kiedy wszyscy mówią o wpadkach i potknięciach księżnej Meghan, warto przypomnieć, że Harry też ma takie na koncie. Dwa razy nagiął tradycję już w dniu ślubu.

Brytyjska rodzina królewska z jednej strony stara się kultywować tradycję, ale z drugiej próbuje być coraz bardziej nowoczesna. Dlatego też jej członkom zdarza się "łamać" protokół. Okazuje się, że książę Harry aż dwukrotnie nagiął tradycję w dniu swojego ślubu. Chodzi o obrączkę ślubną.

Książę Harry złamał protokół

Zwróciliście kiedyś uwagę na to, że książę William nie nosi ślubnej obrączki? W odróżnieniu od swojej małżonki księżnej Kate, która nosi i obrączkę, i pierścionek zaręczynowy odziedziczony po księżnej Dianie. Książę Harry postanowił złamać tę tradycję i swoją obrączkę nosi. To jednak nie jedyny wyjątek, który zrobił Harry.

Druga rzecz dotyczy tego, że obrączki w rodzinie królewskiej powinny być wykonane z bryły rzadkiego walijskiego złota. Taka tradycja utrzymywana jest od 1923 roku. Ale najwyraźniej dla Harry'ego uczyniono wyjątek. Obrączka księcia Sussex specjalnie na jego życzenie została zrobiona z platyny.

obraczki
Fotografia: Materiały prasowe

Zobacz także: Takiego prezentu nie dostali nawet Kate i William. Miny Meghan i Harry'ego bezcenne

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów