Książę Harry złamał dla przyszłej żony tradycję rodzinną. To było niezgodne z przekonaniami Meghan

Katarzyna Leszczyńska 29.12.2017
Książę Harry i Meghan Markle podczas Świąt
Fotografia: EAST NEWS

To nie pierwszy raz, gdy poświęca się dla ukochanej. 

Czasami małżeństwo wymaga poświęceń. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o pary książęce. Tym razem to jednak sam członek rodziny królewskiej musiał poświęcić się dla swojej ukochanej. Od momentu, kiedy książę Harry ogłosił zaręczyny z Meghan Markle, informacje na temat pary nie cichną. Oprócz tego, że sama aktorka musi dostosować się do zasad panujących w królewskiej rodzinie, również Harry jest zmuszony do pewnych zmian, żeby żyć w zgodzie z przekonaniami przyszłej żony.

Nie da się ukryć, że odkąd Meghan pojawiła się na dworze królewskim, pewne rzeczy zostały wywrócone do góry nogami. Nawet sama królowa Elżbieta II nagięła reguły i pozwoliła aktorce spędzić święta z ukochanym, choć ta jeszcze nie jest jego żoną. Media obiegły również informacje o tym, że dla narzeczonej książę Harry musiał rzucić palenie. Teraz natomiast został zmuszony do złamania zasady tradycji rodzinnej.

Tradycja królewska niezgodna z przekonaniami przyszłej księżnej

Polowania są jedną z tradycji rodziny królewskiej. Uczestniczy w nich nawet sama królowa Elżbieta. Książę Harry jednak postanowił się wyłamać i nie bierze w nich obecnie udziału. Jak twierdzi „The Sun” Meghan jest przeciwniczką tego typu rozrywek i obrońcą praw zwierząt. Dlatego też Harry, z szacunku dla przyszłej żony, zdecydował się na zerwanie z rodzinną tradycją. Ukochany nie chce stawiać Markle w niekomfortowej sytuacji.

Choć od zaręczyn minęło mało czasu, Meghan już zdążyła nieźle namieszać w królewskiej rodzinie. Królowa Elżbieta dopuściła się złamania reguł, co do tej pory było nie do pomyślenia, a tych zasad nie nagięła nawet dla księżnej Kate. Harry natomiast z całą pewnością robi wszystko, żeby jego ukochana poczuła się na dworze komfortowo. Czekamy, co wydarzy się następnym razem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów