Książę Harry zdradził, ile dzieci chcą mieć z Meghan. Powód was zaskoczy

Zuzanna Morska 31.07.2019
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: TOLGA AKMEN/AFP/East News

Okazuje się, że księżna i książę Sussexu nie planują licznego potomstwa! Zobaczcie, dlaczego.

Księżna Meghan i książę Harry na początku maja zostali rodzicami synka. Archie Harrison urodził się 6 maja nad ranem i całkowicie zmienił życie młodych rodziców. Małżonkowie wielokrotnie podkreślali, że bardzo chcą mieć dzieci i mogłoby się wydawać, że zdecydują się na liczne potomstwo.

Nic bardziej mylnego! W jednym z wywiadów książę Harry zdradził, ile dzieci chcą mieć z Meghan.

Dzieci księcia Harry'ego i księżnej Meghan

Nie jest żadną tajemnicą, że zarówno księżna Meghan, jak i książę Harry angażują się w liczne inicjatywy charytatywne. Walczą też o dobro naszej planety i prawa zwierząt. Książę Harry, w ramach tej ostatniej działalności, postanowił przeprowadzić wywiad ze światowej sławy prymatologiem (specjalista w dziale zoologii zajmującym się ssakami naczelnymi) - dr Jane Goodall. Rozmowa ukazała się na łamach wrześniowego numeru brytyjskiego wydania magazynu "Vogue", którego gościnną redaktor naczelną została księżna Meghan.

To właśnie w tej rozmowie Harry zdradził, że wraz z żoną planują jeszcze tylko jedno dziecko. Dr Jane Goodall zapytała księcia, ile chce mieć dzieci. "Nie za dużo. Maksymalnie dwoje" - odpowiedział Harry.

Członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyznał też, dlaczego chcą mieć z żoną jedynie dwoje dzieci. Chodzi o troskę o planetę. Jedna osoba bowiem generuje nawet 58,6 ton dwutlenku węgla rocznie.

Przekonuje was takie tłumaczenie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów