Książę Harry żałuje, że opuścił rodzinę królewską! "Poczuł się potajemnie torturowany"

Książę Harry żałuje, że opuścił rodzinę królewską! "Poczuł się potajemnie torturowany"
Fotografia: East News

Książę Harry żałuje decyzji o odejściu z rodziny królewskiej?! Tęskni za bliskimi.

Książę Harry niedawno musiał podjąć bardzo trudną dla siebie i całej swojej rodziny decyzje. Ostatecznie jednak zdecydował, że dla dobra jego żony i synka zamierza zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadził się do Los Angeles. Teraz jeden z tabloidów podaje, że Harry obecnie żałuje tej decyzji i... bardzo tęskni za rodziną. W dodatku cała sytuacja skomplikowała się w momencie, gdy Harry dowiedział się o chorobie ojca.

Zobacz także: Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Miał przejść załamanie nerwowe 

Książę Harry żałuje decyzji o odejściu z rodziny królewskiej?!

Magazyn "The Sun" donosi, że książę Harry żałuje decyzji o odejścia z rodziny królewskiej. Te informacje dla tabloidu potwierdzili także Andy Tillet i Dylan Howard, którzy są autorami książki "Royals At War: The Inside Story of Harry and Meghan's Shocking Split with the House of Windsor".

Tillet i Howard potwierdzili, że książę próbował przystosować się do nowej rzeczywistości, ale nie przychodzi mu to łatwo. Oliwy do ognia miała dolać choroba księcia Karola. Gdy Harry dowiedział się, że jego tata jest zakażony koronawirusem, jeszcze bardziej zatęsknił za rodziną. 

To było dalekie od idealnej sytuacji. Harry przestał być podekscytowany tym krokiem i poczuł się potajemnie torturowany - pisze "The Sun". 

Tabloid dodaje jednak, że książę może liczyć w tych trudnych chwilach na żonę. Meghan robi ponoć wszystko, żeby go wspierać i pomaga mu zaakceptować nową rzeczywistość. 

Meghan zapewnia Harry'ego, że jak tylko wszystko wróci do normy, ten pokocha nowe życie w Los Angeles. Doskonale wie, że przystosowanie się do nowej rzeczywistości wymaga po prostu trochę więcej czasu - możemy przeczytać. 

Jak myślicie? Decyzja o odejściu Meghan i Harry'ego z rodziny była słuszna?

Zobacz także: Tabloid opublikował cytaty z pamiętnika Meghan! "Harry mnie kocha, ale czy ja kocham jego?"

Meghan i książę Harry od kilku miesięcy urzędują na stałe w słonecznej Kalifornii. Zastanawialiście się, jak mogą wyglądać wnętrza ich domu? W sieci pojawiły się zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów