Wiemy, kto zostanie świadkiem księcia Harry'ego. Brytyjczycy szaleją!

Paulina Ermel 27.04.2018
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Eastnews

Ślub już niedługo i wiemy, kogo Harry wybrał na swojego świadka. Jednak czy to zgodne z protokołem?

Już 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne "tak". Coraz więcej szczegółów dotyczących ślubu i wesela wychodzi na jaw. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zostanie świadkiem Harry'ego.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Okazuje się, że świadkiem księcia Harry'ego zostanie jego starszy brat książę William. Pałac Kensington wydał w tej kwestii specjalne oświadczenie.

Książę Harry poprosił swojego brata, księcia Cambridge, żeby był jego świadkiem na ślubie z panną Meghan Markle. Książę Cambridge jest zaszczycony i nie może się doczekać, aż będzie mógł wspierać swojego brata w St. George’s Chapel w zamku Windsor 19 maja. Książę Harry był jego świadkiem podczas ślubu z panną Catherine Middleton w 2011 roku.

Książę Harry był świadkiem na ślubie Williama z Kate Middleton. Jak starszy brat zareagował na prośbę Harry'ego?

To wspaniałe uczucie, jestem zachwycony. Zemsta będzie słodka

Decyzja ta nie była oczywista, gdyż tradycja brytyjskiej rodziny królewskiej chętniej "widzi" w roli świadka kawalera - a książę William jest już żonaty - a do tego bracia nawzajem nie powinni sobie "świadkować".

Na ślub Harry'ego i Meghan zaproszono ok. 600 osób. Wciąż nie wiadomo, kogo Markle wybrała na swoją świadkową i w jakiej sukni wystąpi. Jesteście ciekawi?

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje majątek! Jak będzie wyglądać panna młoda?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów