Książę Harry w żałobie. Jego przyjaciel popełnił samobójstwo

Książę Harry w żałobie po śmierci przyjaciela.
Fotografia: Jon Bond/The Sun/Press Association/East News

Książę Harry jest zrozpaczony po śmierci bliskiego przyjaciela. 37-letni Jules Roberts popełnił samobójstwo.

Książę Harry nie może się pogodzić ze śmiercią bliskiego przyjaciela. Znał Julesa Robertsa od wielu lat. Jak donosi brytyjski portal "The Mirror", Harry i Jules polubili się już pierwszego dnia, gdy się poznali.

Książę Harry w żałobie po samobójstwie przyjaciela

Jules Roberts popełnił samobójstwo w wieku zaledwie 37 lat. Pozostawił dwuletnią córkę i ukochaną małżonkę Francescę. W żałobie pogrążył się również książę Sussex. Mężczyźni znali się bowiem od wielu lat.

Książę był wstrząśnięty informacją o śmierci przyjaciela. To był dla niego szok. Harry i Jules polubili się od momentu, gdy się poznali - podaje informator "The Mirror".

Jules Roberts był prezesem organizacji charytatywnej Sharegift. Lubił sport, a jedną z jego największych pasji było bieganie w maratonach. W 2013 roku przygotowywał księcia Harry'ego do wyprawy na Biegun Północny.

Miał niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi. Był diamentem. Podziwiał ogromne zaangażowanie Harry'ego w edukację na temat zdrowia psychicznego i społeczność weteranów - mówił o Julesie Ed Parker, założyciel The Walking With The Wounded.

Książę Harry nie udał się na pogrzeb Julesa. Wysłał rodzinie list z kondolencjami oraz wieniec z kwiatami. W przyszłym roku na Saharze ma odbyć się maraton ku pamięci zmarłego.

Zobacz także: Meghan i Harry na kolejnych wakacjach. Znów polecieli prywatnym samolotem

Sprawdź, jak dobrze znasz członków brytyjskiej rodziny królewskiej! Niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów