Wiatr próbował pokrzyżować plany Meghan. Z pomocą przyszedł książę Harry!

Paulina Ermel 21.09.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: BEN STANSALL/AFP/East News

Meghan Markle z sukcesem zakończyła pierwszy projekt jako członkini rodziny królewskiej. Z tej okazji zorganizowała lunch, na których zaprosiła jego bohaterki. Wydarzenie przebiegało gładko do pewnego momentu - szyki księżnej próbował pokrzyżować wiatr. Z pomocą przyszedł niezawodny książę Harry.

Księżna Meghan ma za sobą pierwszy udany projekt. Wraz z kobietami, których rodziny ucierpiały w pożarze w Grenfell Tower, stworzyła oryginalną książkę kucharską. Znajdziemy w niej właśnie przepisy bohaterek, które księżna zaprosiła do tego niezwykłego projektu. Z okazji wydania książki Meghan zorganizowała lunch w Pałacu Kensington i wspólne gotowanie. Oczywiście towarzyszył jej zachwycony mąż i wspierająca ją mama. Po przyjemnie spędzonym czasie przyszedł czas na zdjęcia. I o mały włos nie doszło wtedy do wpadki.

Książę Harry "ratuje" księżną Meghan

Księżna Meghan zaprosiła do Pałacu Kensington kobiety, których przepisy znalazły się w książce kucharskiej. To głównie członkinie rodzin poszkodowanych w ogromnym pożarze Grenfell Tower. Bohaterki projektu najpierw zostały zaproszone do wspólnego gotowania, przy którym rozmowom nie było końca.

Następnie przyszedł czas na podsumowanie księżnej - podziękowała wszystkim za udział w tworzeniu książki. Jej przemowa jest szeroko komentowana w mediach - całość wypadła bardzo naturalnie, płynnie, a księżna mówiła bez pomocy kartki. Wystarczyło spojrzeć na dumnego i zachwyconego księcia Harry'ego, który nie spuszczał z niej wzroku.

Następnie uczestniczki zrobiły sobie z księżną, księciem i mamą Meghan zdjęcia. Wtedy przyszedł podmuch wiatru, który mógł wszystko zepsuć. Jednak Harry kontrolował sytuację i... poprawił fryzurę Meghan! Musicie zobaczyć to nagranie.

Widać, że są bardzo zakochani, prawda?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się swojej figury woskowej! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów