Książę Harry uciekł od Meghan?! "Nie jest szczęśliwy"

Książę Harry w smokingu i księżna Meghan w czarnej sukience
Fotografia: NIKLAS HALLE'N/AFP/East News

Wydawało się, że małżeństwo Harry'ego i Meghan jest szczęśliwe! Według najnowszych doniesień okazuje się być dalekie od ideałów. Harry ponoć uciekł od Meghan!

Książę Harry i księżna Meghan w maju obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Niedługo przed tym wydarzeniem powitali na świecie swojego pierwszego syna, Archiego Harrisona. Okazuje się, że sielanka w ich związku się skończyła. Chrzest Archiego stał się jedną z rzeczy, która znacznie poróżniła książęta Sussex. Według doniesień brytyjskich mediów do tego stopnia nawet, że Harry postanowił na dwie doby zniknąć. Cała rodzina królewska martwiła się o niego.

Zobacz także: Księżna Kate znów płakała przez Meghan! Przed chrztem Archiego doszło między nimi do kłótni

Książę Harry uciekł od księżnej Meghan?!

O tym, że Meghan nie dogaduje się z Kate i Williamem, mówi się już od dawna. To właśnie książę Cambridge miał doprowadzić do poróżnienia brata z jego żoną. I to w dniu chrztu małego Archiego!

Członkom rodziny królewskiej bardzo nie spodobało się to, że Meghan i Harry zdecydowali się na prywatną uroczystość. Ich zdaniem jest to sprzeczne z zasadami obowiązującymi w rodzinie królewskiej. Właśnie to doprowadziło do sprzeczki między księżną Kate i księżną Meghan, ale również między księciem Williamem i księciem Harrym. Książe Cambridge nie jest zachwycony tym, że Meghan wywiera duży wpływ na jego brata.

Trudno znaleźć mu równowagę między żądaniami Meghan - która zresztą wymyśliła prywatne chrzciny Archiego - a jego królewskimi obowiązkami - podaje informator "New Idea". 

Jak donosi "New Idea", Harry w końcu nie wytrzymał presji narzuconej przez żonę. Meghan ponoć coraz częściej wymaga od niego rezygnacji z obowiązków należących do członków rodziny królewskiej. Książę w związku z tym postanowił... uciec!

Harry był w zasadzie nieosiągalny przez 48 godzin, a wszyscy szaleli ze zmartwienia. Obawiali się, że stało się coś strasznego. (...) Oczywistym jest, że zastanawia się nad pewnymi sprawami i nie jest szczęśliwy z Meghan Markle - podaje źródło "New Idea". 

Mamy nadzieję, że cała sytuacja szybko się wyjaśni!

Zobacz także: Publiczność nie mogła robić księżnej Meghan zdjęć na Wimbledonie! Krytyk: "Wracaj do Ameryki!"

Znasz wszystkie ciekawostki na temat rodziny królewskiej? A może tylko ci się tak wydaje? Sprawdź, jak wiele o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów