Książę Harry sprzedaje jedno ze swoich aut. To wyjątkowa okazja!

Anna Respondek 20.08.2018
Książę Harry
Fotografia: Shutterstock

Harry postanowił znacznie obniżyć cenę, choć auto ma bardzo niewielki przebieg. 

Kiedyś książę Harry był uznawany za jednego z największych playboyów. Jednak na niego również przyszła pora i ostatecznie postanowił się ustatkować u boku amerykańskiej aktorki Meghan Markle. Ich ślub był jednym z największych wydarzeń 2018 roku. 

Zobacz także: Emocjonalna rozmowa Harry'ego z byłą tuż przed ślubem! Polały się łzy

Książę Harry sprzedaje swoje audi

Najwidoczniej książę postanowił spoważnieć i nieco uszczuplić swoją kolekcję samochodów, pozbywając się jednego z nich. Jak podejrzewały zagraniczne media może mieć to coś wspólnego z założeniem rodziny. Które auto zostało wystawione na sprzedaż? 

Okazuje się, że Harry zrezygnował z jeżdżenia Audi RS6 w kombi, które robi niemałe wrażenie. Auto ma tylko rok i wyjątkowo mały przebieg 7184 kilometrów. Ma również wiele dodatków, między innymi panoramiczny dach, przyciemniane szyby, zawieszenie RS Sport i system Night Vision. Do tego 21-calowe felgi, sportowy wydech i różne inne gadżety. 

Co więcej, książę ewidentnie lubi szybką jazdę, ponieważ jego Audi wyposażone jest w system Dynamic, który umożliwia rozwinięcie prędkości do 280 km/h

Auto wystawione zostało w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Aby je nabyć należy za nie zapłacić 94,2 tysiąca dolarów, czyli około 345 tysięcy złotych. Nowe auto z tym wyposażeniem kosztuje od 600 tysięcy złotych w górę. 

Jacyś zainteresowani? ;)

Zobacz także: Pierwsze auto Ronaldo wystawione na sprzedaż

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów